Darbo keisti kol kas neketina

Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus dabartines užimamas pareigas laiko tikruoju savo pašaukimu, tačiau nėra jų įsikibęs bet kokia kaina. Valdininko teigimu, jei pasijus nebereikalingas, susiras kitos veiklos.
Jau beveik keturi dešimtmečiai, kai iš Þemaitijos kilęs A. Jurkus gali vadintis anykštėnu. Apolitišku save laikantis kraštietis seniūnu dirba nuo 2000-ųjų.
„Aš niekada netapau nei Komunistų partijos, nei kokios nors kitos nariu. Nors buvau raginamas ir net užspeistas į kampą. Kažkaip pavykdavo įrodyti, jog turiu rimtų priežasčių nestoti. Nuo mokslų pradžios visur ir visada buvau siūlomas į aukštas pareigas, bet niekada pats nesiveržiau. Dirbau veterinarijos gydytojų, kolūkio pirmininko pavaduotoju, seniūno pavaduotoju ir tuo, kuo esu dabar, jau 16 metų. Vadovaujuosi graikų išminčių nuomone, jog tie, kurie veržiasi prie lovio, dažniausiai bendram žmonių labui nepadaro nieko“, – teigė A. Jurkus.
Seniūnas sako, jog jis ypatingai lojalus savo tarnystei, vietos žmonėms ir tiesioginiam vadovui, tačiau jokiu būdu ne pataikūniškai, o tik dėl bendros gyventojų gerovės.  
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.