Darbo birža anykštėnams turi beveik pusšimtį pasiūlymų

Šiuo metu rajono darbdaviai kaip ir prieš mėnesį ieško vairuotojų, medienos apdirbėjų, virtuvės darbuotojų, pardavėjų, traktorininkų, statybininkų ir pan. Ypač aktyvūs maitinimo sektoriuje dirbantys verslininkai.

Rajono darbdaviai skelbia, jog šiandien galėtų įdarbinti 46-is asmenis, tačiau tinkamų sunkiai suranda.

Utenos apskrityje šiuo metu per Darbo birža ieškoma daugiau nei pustrečio šimto darbuotojų. Maždaug septyniasdešimt laisvų etatų – mažiausios kvalifikacijos darbuotojams.

13 komentarų

 1. Nesuranda? Visi normalūs emigravo…

 2. Normalūs turi darbą, nenormalūs emigravo 🙂

 3. Nu kva kva kva...

  Galiu dirbti ministru, artistu, seksistu, artileristu! Nuo 3000 – 5000 eu mėnesiui pradedant. Siūlyti nedelsiant, nes galiu emigruoti.

 4. laisvų vietų yra,tai kodėl darbo birža nesiunčia jaunų žmonių,aš suprantu, kai žmogui iki pensijos lieka 2-3 metai, aišku jėgos nebe tos, kiekvienas darbas reikalauja tempo, bet kai stovi biržoj 35-40 ir gauna 102 eurus, kuriuos kaip ponams pristato į namus, tai arba tinginiai, arba skolingi valstybei, ir bijo kad iš atlyginimo neišskaičiuotų skolų .Sakysit reikia atidirbti seniūnijose? Nejuokaukit, gal kaip kurioje seniūnijoje yra tvarka, bet jeigu atidirbinėtų, tai miesteliai šviestų ,nereikėtų griūvinėt slidžiais šaligatviais. Kai tenka dažnai važinėt po rajonus, kad Molėtų, Utenos rajonuose atidirbinėja žmonės, tai tas tiesa.

 5. Tai patis aikit ir arkit uz minimuma ir tai kurio da nemoka

 6. taip Gyti eik ir ark už minima vairuok traktorius ir šluok šalygatvius kd nepargriutum

 7. prie ruso buvo geriau

 8. Statibininkas

  Kuriai gi cia firmai reike statibininku atligis tikiuosi nuo 1500 -3000 skambinkit +3706192356- laukiu

 9. Pezalai, 3 men atbuvau birzoj ir vairuotojo darbo nieks nepasiule, taciau Welcome pasake UK. Bye LT

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.