Darbas užrakintame pastate yra niekinis

(Rezonansas. „Meras dirbs ir mokytoju“. „Nykščiai“, 2019-09-05). Marijona Fergizienė apie tai, kad vis daugiau valdininkų dirbs ne tik tiesioginį savo darbą.

Pažiūrėkime į vaikus. Tas ,kuris tingi mokytis, nesikelia iš lovos sako, kad jam skauda pilvą ir neina į mokyklą. Ir tėvai tuo patiki. Vaikas slankioja po namus nieko rimto nedarydamas ir vėl laukia panašios progos.
Meras S. Obelevičius nusižiūrėjo iš vaikų, kaip galima nedirbti, gauti atlyginimą ir gerai gyventi. Iš 5 darbo dienų dirba tik 3, dvi tik prastumia, vaidindamas, kad dirba. Darbas per pietų pertrauką ir po darbo užrakintame pastate yra niekinis. Atlyginimas, kuri gauna mokykloje už kelias pamokas yra tik centai, todėl prie gyvenimo pagerinimo beveik neprisideda.
Tada svarstykime toliau, kodėl meras vietoj to, kad visas jėgas atiduotų rajono gyventojų gyvenimo pagerinimui , stengiasi išsisukti nuo tiesioginio darbo vaidindamas, kad darbas mokykloje labai svarbus, be jo mokykla prapultų.
Galima tik viena priežastis – nesugeba gerai dirbti, nėra lyderis, kuris uždegtų kitus darbti. Nežino ką reikėtų daryti su savivaldybės įkurtomis įmonėmis , gal ir žino, bet jų vadovai į mero pastabas nereaguoja, paprasčiausiai su juo nesiskaito. Jei meras ir lieptų sutvarkyti J. Biliūno 18 daugiabučio šildymo sistemos vamzdyną, nes rūsyje šildymo metu rūsyje būna 14 laipsnių šilumos vietoj 4, niekas nepajudėtų. Iš kitos pusės merą pateisinu, nes ir aš būdama mere nesakyčiau J. Biliūno 18 daugiabučiui už jų pinigus pakeistų laiptinės langus, jei žinočiau, kad man bus parodyta špyga.
Visą tą sąstatą tempia mero pavaduotojas Dainius Žiogelis. Ar jis išdrįs siūlyti pakeisti darbuotojus, kurių darbu bus nepatenkinti, greit pamatysime?
Vis delto S. Obelevičius, gerbdamas užimamo mero pareigybę ,turėtų atsisakyti antraeilių pareigų ir imti dirbti tai , kas priklauso mero pareigybei. Paskatintų taip pat pasielgti ir kitus, kurie irgi ieško progų nedirbti.
Asmeniškai man tai juokinga, kad politikas susikuria sau pareigybę, bet paskui ieško visokių progų nuo to darbo išsisukti. Gyventojams tas labai nenaudinga – nenorime, kad gyvenimo kokybė per tuos 4 metus dar labiau nusmuktų.

Marijona Fergizienė

9 Komentarai

 1. UŽDARBIAUTOJAI

  Valdžiukės polkutė

  Kaimo meru būti gera
  Dar mokytojauju
  Ir už šitą chaltūrėlę
  Pinigėlių gaunu.

  Mano šaunus patarėjas
  Man patarinėja
  Anas irgi pachaltūrint
  Ligoninėj spėja.

  Vai tai gera tranais būti
  Mums valdžioj Anykščių
  Valdiškų eurų upelis
  Į kišenes trykšta!

 2. NESIKEIKIANT...

  Kodėl dvi visiškai skirtingos ideologijos – spcialdemokratai ir konservatoriai – sėdi koalicinėje valdžioje Anykščiuose? Ogi todėl, kad ir vieni, ir kiti kilę iš buvusių komunistų. Tik skūras išvertusių, prisitaikiusių ir persidažiusių fasadus. Argi ne taip? Vyksta politinis spektaklis. Tai čia panašiai tas pats, kaip skrebų ir partizanų susivienijimas, a ne? Iš tokios “penktakoloninės” valžiukės naivu tikėtis gerų rezultatų.

  • Gėda džiunglėms

   Ko benorėti, jei net prof. V.Lansbergis šios situacijos savo įkurtoje partijoje nesuvaldo. Anūkėlis irgi silpnas.

 3. mokiniai turi puikų mokytoją,na arbatėlės meras dabartinis gal nekviečia…

 4. Marijona teisi geda uzdarbiautojams. Galu gale mokytojams truksta pamoku o neras uzima darbo vieta ir tuo metu nedirba darbo kuriam isrinktas. Tai spjuvis ji rinkusiems zmonems.

 5. marijona marijona pradek nuo saves ir susimokek mokescius uz kolektyvini soda

 6. Marijona, tuoj norėsi,kad tau ,,Anykščių šiluma” ir Komunalinis ūkis pampersus pakeistų,ne tik vamzdžius ir langus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.