Darbai tęsiami

Anykščių rajono savivaldybės administracija per kiek įmanomą trumpiausią laiką užkaišiojo etatų skyles ir džiaugiasi, jog darbai bei projektai vykdomi be jokių trukdžių. O į kitus metus vadovybė žengia su vienu didžiausiu galvos skausmu – užtrukusia Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjo paieška.

„Kad labai didelė darbuotojų kaita, nepasakyčiau. Socialinės paramos skyriaus vedėjos pavaduotoja išvažiavo į gimtuosius Telšius. Mantas Vaičiulevičius nusprendė atsidėti kitai veiklai arba panašiai kitur ir tam skirs didesnį dėmesį. Na, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas pasitraukė dėl asmeninių priežasčių… Tai nematau, kad čia dėl administracijos vadovo kaltės ar kažkokių nuostatų. Atsiranda ir jaunų žmonių, kurie kuriasi Anykščiuose, domisi mūsų konkursais, skelbimais į paskelbtas darbo vietas… Tai yra, nori pakeisti ir sritį, kur dabar dirba. Nematau didelės bėdos. Prioritetinis išlieka – Architektūros ir urbanistikos skyrius. Jo vedėjo paieškos užsitęsė, nes tai labai specifinė pareigybė – bet kas jos užimti negali.

Per mano vadovavimo metus nebuvo atliktas nė vienas tarnybinio nusižengimo tyrimas. Žmonės dirba susitelkę. Gal ne viską padarom, bet visko būna…“, – kalbėjo administracijos direktorius Audronius Gališanka.

3 komentarai

  1. Su Naujais Metais

    Supratome- antspauduoja duris, net neatlikę tarnybinio nusižengimo tyrimo.

  2. socialines rupybos skyriuje netekome tikrai profesionalaus,atsakingo,tolerantiško,išmanaus specialisto,ko gero tokio neturejom ir vargu ar turesim.

  3. kada skelbsite švietimo skyriaus vedėjos vietai. Jau Pranskevičienės nesąmonės, nekultūra nusibodo.
    Gal kas iš jaunimo pretenduos, ar koks stabilesnės psichikos žmogus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.