Dar viena specialistė išėjo iš darbo savivaldybėje

Praėjęs penktadienis Investicijų ir projektų valdymo skyriaus specialistei Karolinai Stankevičiūtei buvo paskutinė darbo diena.  „Nykščiai“ klausė, kodėl specialistė nusprendė išeiti iš darbo?

„Esu dar jauna, tad noriu naujovių ir pokyčių. Po Naujųjų metų išvykstu į užsienį. Jei tiksliau, į vieną iš Skandinavijos šalių“, – sakė Karolina. Paklausta, ar ten jau turi darbą ir ar nebijo pasaulinės koronaviruso pandemijos, atsakė, kad darbo dar neturinti, tačiau šiokių tokių planų yra. „O dėl koronaviruso, tai manau, kad Skandinavijos šalyse padėtis tikrai geresnė negu pas mus, jie ten kitaip tvarkosi.  Žinoma, kad yra šiek teik nerimo, o kada jo nebūna? Ten būsiu ne viena, manau, viskas bus gerai. Jei nepasiseks, juk visada galiu sugrįžti“, – kalbėjo jau dabar buvusi vieno iš savivaldybės skyriaus specialistė.

NYKŠČIAI

17 komentarų

 1. Šaunuolė. Sekmes.

 2. sekmes merginai

  skadinavai tikrai geriau tvarkosi su korona neskaitant svedijos , norvegija tai manau geriausiai pasaulyje su ja tvarkosi .

 3. Gaila, gera pirmininkė buvo 🙁

 4. O tubbio drauge gogeliene kada iseis?

 5. nu va , nesuvaldyta emigrantė….. Tikėkimės atlaisvinta darbo vieta bus suteikta jaunam žmogus, iškančiam darbo po studijų.

 6. Kokia graži. Galvojau, kad grožio etalonas. Gaila, kad išeina…..

 7. kalbama , kad po naujuju metu gris , dabar tik apsidairis .

 8. Gali ir negrįšti.

 9. Šaunuolė , sėkmės ! Bet kokiu atveju , nieko nepraradai 🙂

 10. dar kelios gražuolės gali išeiti niekas manau nepasiges ir Anykščiai bus kaip buvę. Mažai naudos.

  • Ar tu žinai?

   nerašyk netiesos. Grožis sukuria pridėtinę vertę ir gyventojų pasitenkinimą. Kas gi būtų, jei pagrindinėje rajono įstaigoje dirbtų tik “vingių jonai“ ar kokios nevalos 🙂

 11. Imceu ja in zmona bet matyt su skandinavu susides

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.