Dar viena naujiena mieste

Anykščiuose įrengti gamtą skatinantys tausoti ženklai.
Šiltuoju metų sezonu daug anykštėnų patraukia į gamtą, į pamėgtas poilsio vietas. Daugelis iš jų išsiveda ir savo keturkojus bičiulius. Tačiau kartais matome, kad mūsų taip pamėgtose vietose yra šiukšlių, gyvūnų ekskrementų. Kas už tai atsakingas? Ko reiktų imtis, kad atvykę į savo pamėgtą gamtos kampelį rastume jį švarų ir tvarkingą? Tik nuo mūsų pačių priklauso, kokioje aplinkoje mes gyvensime. Jei mes nesilaikysime paprasčiausių elgesio su gamta taisyklių – greitai ją sunaikinsime.
Anykščiuose, kairiajame Šventosios upės krante, pėsčiųjų take, įrengti ženklai, skatinantys tausoti gamtą. Keturkojų šeimininkams norime priminti, kad jie atsakingi ne tik už save, bet ir už savo augintinius.
Tokie ženklai bus įrengti ir kitose, gyventojų pamėgtose, gyvūnų vedžiojimo vietose.
Taip pat primename, kad siekiant apsaugoti aplinką nuo galimos taršos ir žmonių sveikatą nuo infekcijų, naminių gyvūnėlių ekskrementai turėtų būti surenkami į maišelius ir išmetami į tam skirtas dėžes. Jei specialių dėžių, skirtų naminių gyvūnėlių ekskrementams, nėra, surinktus į maišelius ekskrementus galima išmesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.