Dalyvavo „Paskutiniame skambutyje“

Nors Anykščių rajono mokytojai neprisijungė prie streiko, užtat prisijungė Anykščių socialdemokratai, kurie vyko palaikyti mokytojų net į Vilnių.

Šios partijos atstovai iš Anykščių skyriaus gruodžio 9 dieną Vilniuje dalyvavo pilietinėje akcijoje „Paskutinis skambutis“, kuri buvo skirta palaikyti streikuojančius mokytojus (Socialdemokratų partijos Anykščių skyriaus nuotraukoje – rajono tarybos narys, skyriaus lyderis Dainius Žiogelis).
Akcijoje dalyvavo daugelio politinių partijų atstovai, kurie stengėsi pademonstruoti solidarumą. Žinoma, prieš artėjančius rinkimus partijos linkusios pamiršti, kad ir pačios prisidėjo prie dabartinės padėties. Beje, paskaičiuota, kad būtent socialdemokratų atstovai dažniausiai laikė vairą Švietimo ir mokslo ministerijoje.
Žinių, kad dar kažkas Anykščių iš politikų vyko  į mitingą, nėra.

NYKŠČIAI

26 komentarai

 1. Šaunuoliai, reikia parodyti, kad policinė valstybė valdoma policininko, ritasi į bedugnę .

 2. Neteisinga informacija, kad Anykščių mokytojai nepalaikė. Dalyvavo, šalo, palaikė. Nerašykite netiesos. Labai žeidžiate pedagogus.

 3. O tai informuokite, kuri iš Anykščių rajono mokyklų streikavo jeigu jau mūsų mokytojai palaikė ?

 4. parsidaveliai tik gali palaikyti dirbancius 9 menesius po pusdeni, ir verkiancius, kad mazai uzdirba.

  • nu blyn valstieti… sėdi šiltai prie pečiaus, lauki pavasario ir pjauni mokytojus, kurie ir tave rašyti išmokė.
   Sėdėk ir bezdėk, kol dar grūdų supirkėjas Ramūnas Seime o Sparnelis vyriausybėje šildosi.

 5. neverti mokytojai palaikymo ,atostogų turi tiek pat kiek ir mokiniai,dirba po pusę dienos,.pažiūrėkit kiek jie gauna,jei kiti tiek gautų,tai šoktų iš džiaugsmo.patys nestreikuoja nes žino ,kad gauna pakankamai,o žiogelis tikisi balsų,o gaus šnipštą.kiekvienas mokytojas per savaitę dar turi po vieną išeiginę ,o kiek dar uždirba papildomai mokydami vaikus,pažiūrėkit kiek kainuoja valanda.ir visa tai darbo metu.

  • Na tavo vaikas tikrai beraštis bus 😀

  • „mama“, kam jau kam tik mokytojams reikėtų streikuoti, nes dauguma ir tokių pinigų kuriuos gauna nėra verti. Kas LT atostogauja 3-4 mėnesius?? Ogi mokytojai Kas neatsako už savo darbo rezultatus?? Mokytojai……Dar svarsčiau, kad D.Žiogelis galėtų būti meru, bet pasirodo , kad tikrai ne.

 6. saunuolis premjeras SKVERNELIS,tai pirmas ministras pirmininkas dirba del paprastu zmoniu ir pensijas pakele ir algas ir zada apvogtiems grazinti ,mes tik uz ji ,o ko to nedare socdemai ,apie vagius konservatorius tai ir kalbos nera,o ko streikuoji esi tarybos narys tai uzdaryk tuscias mokyklas ,irbus pinigu ,bet juk padidino ir mokytojams atlyginimus ir dar didins ,tad nereikia stiklinej audros daryti ir varyti dieva i medi

 7. Terbauskinių anpuolis

  Kiek čia susirinko padlaizūnų , net supykino. Pagal jus mokytojai viskuo aptekę ir jiems streikas tai tik pramoga ? Geriau pasiziūrėkit į savo vado ,terbauskio valdas ir dvarą .Argi iš sąziningo darbo gali Lietuvoje taip gyventi ??? Atsimerkit pagaliau ir pasiziūrėkit kam jūs padus bučiuojat…

 8. raudonieji puola,nori i merus komunistas.Neišdegs

 9. Anykstenai bijo netekt algos

 10. o kas neleido mokykloje gerai mokytis ir issimokslinus dirbti va taip kaip sakai-po pusdieni??????manau kazkokio galvos smegenu kampuko-kuris trukde baigti gerai mokslus……taip kad savo vaiku klaidas ir klystkelius gali laikyti -klaida-to pacio smegenu kampuko-kas trukde gerai mokytis….hahaha,na ir juokingu nuomoniu visdelto sulaukia straipsniai apie protingus zmones…….

  • i pedagogini patekdavo visi kurie niekur kitur neistodavo. O apie Anyksciu gimnazija tai patyliu, yra ten keli mokytojai, o daugiau net liezuvis neapsivercia. Nei jie mokinti nori , nei jiems rezultatas svarbus. Tik liezuviu ploja ir savus giria. As jiems ir puse algos neuociau. O kada jus bandet mokytojo paieskot po 14 val, nerasit mokykloj, o per vaiku atostogas? jie sakys ruosesi pamokoms, skaito domisi, zinot daugumai profesiju reikia daug skaityt , dometis, bet visa tai ne darbo metu.

 11. o kur tu matai raudonąjį komunistą pas socdemus. Na gal susimaišei, nuojauta kužda, akd komunistais buvo Sigutis, Kęstutis. Na dėl Dalio nežinau, reikėtų pasigilinti, bet Juozas tai tikrai žino, kas su juo komunistais buvo.

 12. Dieve, Dieve,

  Nieko nėra baisiau, kaip dėl savų nevykusių gyvenimų, kaltinti aplinkinius, ypač mokytojus. Kam ne kam, bet jiems tikrai nepavydžių trumpesnio gryno darbo laiko ar ilgesnių vadinamų atostogų. Sugraužia pakankamsi juos ir per likusį laiką, oi sugraužia. Bet čia lietuvių bruožas, man geriau, jei kaimynui nesiseka ar sunku…

 13. anyksciu mokytojai eilini karta , ddreba, uz juos kazkas gal ka padarys…….. saunuoliai kas dar gali ne tik uz save , bet ir uz kitus pastovet

 14. Vagys jau pavadovavo ir eile atejo policininkams- šioks toks progresas

 15. Tai buvo Anykščių mokytojai mitinge ar ne? Nei vienos nuotraukos iš ten nemačiau. Vien tai, kad nei viena mokykla Anykščių rajone nestreikuoja, jau sudaro įspūdį, kad Anykščių mokytojai gyvena gerai.

  • tikrai buvo, autobusais važiavo,

   bet bijo viešintis. Caras per švietimo vedėją, komiteto patrnerę, prigrasino direktorius, kas pastrieji pastoviai aiškintų, kaip gerai su mokytojų atlyginimu Anykščiuose, kaip gerai savivalda suvaldė situaciją, o mokytojų nuomonės reiškimas blokuojamas aukščiausiuoju lygiu. Mokytojai baimėje dėl savo ateities

 16. „mama“, kam jau kam tik mokytojams reikėtų streikuoti, nes dauguma ir tokių pinigų kuriuos gauna nėra verti. Kas LT atostogauja 3-4 mėnesius?? Ogi mokytojai Kas neatsako už savo darbo rezultatus?? Mokytojai……Dar svarsčiau, kad D.Žiogelis galėtų būti meru, bet pasirodo , kad tikrai ne.

 17. Kam streikuot? O ir nėr kada. Anykščių raj. mokytojams (net mokyklų direktoriams ) mokslo metų laikotarpiu labai patinka po svečias šalis važinėt – į kurortus poilsiaut arba ekskursijas…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.