Dalyvauk lenktynėse „Nykštietiškas Triatlonas“ ir sužinosi kaip žmonės gyvena Purvynų kaime

Jau ateinantį savaitgalį dviračių, bėgimo ir kitų sportinių iššūkių mėgėjai trauks į Anykščių kraštą. Čia gegužės 19 d. prasidės aštuntosios nuotykių lenktynės „Nykštietiškas Triatlonas“. Organizatoriai žada, kad varžybų dalyviai ne tik varžysis porose, kas įveiks 3, 4 ar daugiau nei 5 val. trukmės trasą, bet kartu pamatys nykstančius dvarus, Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės laikus menančius piliakalnius ir patirs kiek neįprastų išbandymų.

Nepaisant to, kad NT aštuonis metus iš eilės keičia savo lokaciją vis į kitą Anykščių rajono vietą, šių metų trasos drieksis NT dalyviams dar nematytomis teritorijomis – į vakarus ar šiaurės vakarus nuo Anykščių. Varžybų startas bus duotas Troškūnų miestelyje. Be išankstinės informacijos, trasoje orientuodamiesi tik organizatorių parengto žemėlapio pagalba, dalyviai neturės galimybės nuspėti kokie iššūkiai ar staigmenos jų laukia nykstančių lietuviškų kaimų su smagiais pavadinimais (Pienagalys, Kiaušiagalys, Gyvatynė ) prieigose. Elito bei Armijai ir Civiliams trasų komandos Purvynų kaime varžysis dėl specialaus prizo, įveikiant konkrečią trasos atkarpą. Organizatoriai sako, kad ruošiant papildomas užduotis lenktynių dalyviams,  jiems teko pasitelkti į pagalbą ne tik vietos bendruomenę, bet ir spec.  tarnybas.

Lenktynes komentuos iš Troškūnų kilęs Saulenis Pociūnas. Vakare po varžybų susirinkusius linksmins grupės „Teka“, „Laukinis Vėjas“ ir Virgis V. Kuprys. Norintys dalyvauti šiose multisporto varžybose dar turi šansą suspėti užsiregistruoti – registracija baigiasi gegužės 15 dieną.

Marijus Rindzevičius

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.