Dalis Vaiginas teigia suabejojęs vertinimo kriterijais

Anykščių savivaldybėje vykusiame  konkursas VšĮ Anykščių ligoninės direktoriaus pareigoms užimti nugalėtoju pripažintas pretendentas iš Vilniaus. Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis sakė, kad registravosi trys kandidatai, trys ir atvyko. Konkurse dalyvavo du vyrai ir viena moteris.  „Atėjo trys, bet vienas pabėgo“, – teigė  K. Tubis.

Paaiškėjo, kad iš konkurso pasitraukė buvęs ligoninės direktorius, kurio kadencija pasibaigė rugsėjo mėnesį, Dalis Vaiginas.  Paklaustas, kodėl nedalyvavo konkurse, nors ir atvyko,  D. Vaiginas teigė, kad nusprendė  trauktis po konkurso komisijai užduotų klausimų. „Kaip suprasti tą pabėgimą? Aš uždaviau keletą klausimų.  Paklausiau apie vertinimo dalykus. Atsakė, kad pirmoje dalyje klausimai bus skirtingi ir jų skaičius neribotas, o antroje dalyje – visiems pretendentams vienodas klausimų kiekis. Paklausiau, ar klausimai bus lygiaverčiai. Meras atsakė, kad  „Praktiškai lygiaverčiai“. Supratau, kad tie klausimai bus nelygiaverčiai, todėl nusprendžiau purvinam žaidime nedalyvauti it išėjau su kitu kandidatu, kuris, kaip suprantu, ir tapo nugalėtoju. Pasisveikinau su juo ir atsisveikinau. Mano išėjimas įvyko todėl, kad sukėlė įtarimų vertinimo kriterijai“, – savo poziciją išdėstė D.Vaiginas „Nykščiams“.
Priminsiu, kad tai jau antras konkursas šiai pareigybei užimti. Pirmajame dalyvavo vienintelis D. Vaiginas, tačiau tada komisija nusprendė, kad jis nesurinko reikiamo balų skaičiaus.
Linas BITVINSKAS

15 Komentarai

 1. Sveiku būsimą merą

  Vyriška. Nereikia dalyvauti purvinuose žaidimuose.
  Įraše girdėjome, kaip Tubis bandė pripudrinti, kad bus vienodi klausimai.

 2. Kaip gerai, kokia laimė, kad tu Dali Vaiginai ėmei, suabejojai ir, net neišgirdęs klausimų, suisterikavai ir pabėgai iš konkurso. Ligoninėje šiandien šventė! Baigėsi tavo apgailėtini bandymai lįsti į ligoninės vadovo postą. Tai, kas turėjo įvykti – įvyko! Savo rankomis ir durna galva pats save išstūmei. Baurai ir Valstiečiams dar yra laiko pasirinkti tvirtesnio charakterio ir garbingesnį kandidatą į merus. Dezertyrais naudojamasi, bet jie niekada negerbiami.

 3. Vaiginai, tu pasiklausk Gižinsko, gal kartais Balninkuose reikalingas ambulatorijos vedėjas ir skelbs konkursą? Vis gi vadovautumei…

 4. Saulelė vakarop

  Mano išėjimas įvyko todėl, kad sukėlė įtarimų … (Cituoju Vaiginą)
  Žmogus nesugeba lietuviškai dėstyti mintis, tai kaip jam suprasti kitų kalbą?

 5. Teisingai padarė, kad išėjo nedalyvavęs konkurse, juk tikrai žinojo, kad Tubis nepraleis. O konkursai, tai spektakliai, juk prieš konkursą jau būna merų paskirta savi

 6. jis buvo ant pavaldinių. Kai reikėjo susikibti su rimtais vyrais – blauzdelės skystos.

 7. nei diro, nei merino, o tik pancijono algijono

 8. Diedukas jau

 9. Kai pagalvoji...

  Bandymas daryti spaudimą ir pagąsdinti merą K.Tubį Vaigino ėjimu į rinkimus susimovė : kas gi balsuos už šiaudadūšį dezertyrą? Pabėgęs iš konkurso Vaiginas pademonstravo esąs tik verkšlenantis silpnas senis, įsikibęs posto, kuriam jis nebetinkamas. Ir Baura su valstiečiais, ir Šmigelskai su “Anykšta” susimovė keldami jo kandidatūrą į merus bei reklamuodami.

  • Kai paklausai ...

   Vaiginas demaskavo, kad Tubis nežino kokie bus klausimai- vienodi ar lygiareikšmiai. Komisijos pirmininkas turi žinoti, o ne mekenti kaip klounas.
   Meškos paslaugą padarė savivaldybės administracija, kai patalpino garso įrašą. Dabar visi girdime kokia yra Tubio kompetencija.

 10. Apsijuokė meras paviešindamas įrašą. Visi išgirdo, kad Vaiginas teisus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.