Dalis Vaiginas griaus Anykščių užtvanką

Gyventojai sulaukė Anykščių rajono savivaldybės rinkimų komisijos informacinio leidinio, kurį paskaitę gali susipažinti su kandidatų į savivaldybių tarybas sąrašais ir kandidatų į merus programomis.

Į Anykščių merus kandidatuoja 6 asmenys. Dauguma jų apsiriboja aptakiomis frazėmis, ir tik du iš jų skelbia konkrečius darbus, kuriuos žada atlikti, tapę merais. Šiuo požiūriu išsiskiria „valstiečių“ kandidato, buvusio Anykščių ligoninės direktoriaus Dalio Vaigino „mero programa“. D. Vaiginas skelbia, kad tapęs meru sieks nugriauti vieną iš Anykščių simbolių – užtvanką ant Šventosios upės Anykščių mieste.
„Atsižvelgdamas į ekspertų, mokslininkų bei vietinių gyventojų nuomonę, inicijuosiu panaikinti „Šventosios“ miesto užtvanką, siekiant teigiamo aplinkosauginio poveikio“, – skelbia D. Vaiginas, ką darys, jei taps meru, savo rinkimų programoje.
Ironiška, kad D. Vaigino programinis teiginys siekti nugriauti užtvanką spausdinamas rinkimų komisijos informaciniame leidinyje, ant kurio viršelio ir yra minėtoji užtvanka.
NYKŠČIAI 

59 Komentarai

 1. To dar nebuvo. Prisipažinkit, kas tokios nesamonės valstiečių prašėt, jeigu sako, kad “vietinių gyventojų nuomone”?

  • Kai pagalvoji...

   Na argi negana sugriauto ligoninės autoriteto? Šimtais ligoniai bėgo į kitas ligonines gydytis. Negi dar būtina ir užtvanką Anykščių centre griauti?

 2. Jo paties pavasarį sodas skęsta užtai ir ruošiasi griaut.Bus vienas asmeninis darbas padarytas

 3. manau čia konkurentų antis. Vaiginas nėra toks kvailas, kad taip sakytų. Užtvanka vienas iš pagrindinių miesto simbolių.

 4. Ir Jazzu restoranas griūtų?

 5. Kad griaut tai griaut visus ant Sventosios upes pastatytus statinius .

 6. Griauti daug proto nereikia. Konservai irgi viską išgriovė , uztai dabar ir gyvenam kaip šik…lėje. Suprantu ir D. Vaiginą , reikia susitvarkyti , kad sodo pavasariais neapsemtų. Bet tada siūlyk internatyvą , ką nors pastatyk.

 7. aš tik už tai,o kodėl mes turim kentėti dėl kvailų sprendimų.Manau visos nevers,tik tai kas sulaiko upės tekmę,valio ,šaunuolis,tik už Vaiginą!!!

 8. nereikia kurt sodų, statyt namų ten, kur užliejama. griaut proto daug nereikia…

 9. Prasem ir prasysim

 10. nuleidai uztvanka ir nuses vanduo, nugriaus uztvanka tai vapse tik iki kulnu vandens bus vasara,kam tada tas sodas prie issausejusios upes.

 11. seniai reikejo

 12. Ne rinksim Vaigino !

  O va dabar TIKRAI ne rinksim už tokia nesamone ! Tai simbolis mūsu miesto ,atsimenu ta uztvanka virs 60 metu ,o jis debilas ar ka ?

 13. Po tokios žinutės kandidatas prarodo mano balsą, ir manau daugiau tokių bus.

 14. Kurgi ne...

  Tipo jūs mane išrinkit ir aš galėsiu daryti ką panorėjas. Galėsiu ir uztvanką nugriauti ir niekas man negalės nieko padaryti. Kazkoks nesveikas mąstymas. Nebereikalo įstojas į tų idijotų partiją . As manau taip nebus ir uztvankos tau nepavyks nugriauti , nes tai mūsų visų Anykštėnų simbolis . Čia tas pats , kaip paimtų ir nugriautų koks nors terbauskinis , Vilniuje Gedimino pilį… Pasvajok…

 15. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Nezinau apie kuriuos sodus cja asaras liejate chebryte…. Bet ka ka, bent jau man geriau uzdarykite savo pipynes…. Nes as vasara besislepdamas nuo tu visu mylimu turistu, vos ne kiekviena kruma islandzioju.

  Jei kalba sukasi apie tuos sodus apie kuriuos as galvoju, tai geriau jau patyletumet jei tos uzlietos teritorijos link upes, kai kur vos ne iki vandenia pomidoru prisisodine kad lengviau laistyt butu, kad tai jusu privacios o ne valdiskos zemes. Jei jau prisisodinat bulbiu iki vandenia, kur vos ne 2 kartus sklypo ilgi virsija, tai geriau patylekit burnytis uzkisi… Da mat jiems uzvanko nulaist raikia, kad bulbiu neapsemtu.,.. Sodinkit savon teritorijan i nieks neapsems… Nors kiek ti ejau…. ten iki vandenia tik keli sklypai eina. Tai cia del tu keliu uztvanku nulaist?

 16. Jooooo…..Vėl prasideda nsąmonės,vienas statė pilį,kitas griauna užtvanką,ką dar trečias sumastys? O neprotingiau būtų nuleist tą užtvanką ir palaikyt bent metus ir pataptų aišku kas geriau.

  • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Jei rimtai nieko tu per metus neissiaiskinsi kas geriau. Visu pirma pakrantes flora jau prisitaikius, visu antra upes vandens lygis neprognozuojamas kiekvienais metais ir butent uztvanka jis reguliuojamas…

   O kur ta natura tai is vis f”ig znaiet”. Uztvanka nuo seno buvo, jai virs 100 metu. Sovietmeciu dar pridurta. Mano galva daugiausiai kalte uztvankai sumetama tai kad sunesama daug dumblo. Ir atseit uztvanka sulaiko vandeni ir kaupiasi dumblas. Is tiesu upe gana gerai zinau. Miskus taip pat. Ir beveik isitikines kad dumbla i upe nesa sovietmeciu iskasti ir nepriziuriame ir nevalomi melioraciniai grioviai. Ju pilni miskai ir laukai. Ir jei anksciau budavo kazkokios drenazo sistemos, jos seniai uzsikimsusios ir dumblas teka tiesiai i upe. Simoniu giria kiaurai isilgai isvarpyta melioraciniais grioviais. Upes krantai status ir visas tas geris kuo puikiausiai per liutis teka i upe.

   Ar pries uztvanka, ar uz uztvankos, upe visur uzdumblejusi ir tai kad kazkada buvo daug vietu su smeliuku, beje uztvanka ir jau buvo, tai ir melioracines sistemos buvo tik naujai irengtos ir tvarkingos.

 17. Be žodžių

  Na taip, lydekai paliepus man panorėjus. Būtų juokinga, jei ne būtų graudu.

 18. 100% geriau statyt, bet ne griaut.

 19. Kaip gerai, kad tas žmogus su klaida varde, nepaziurejes pasirašė ant savo rinkiminio reklaminio lankstinuko! Bent jau saugu, kad anykštėnai nesuklys balsuodami.
  Bent jau aš taip tikiuosi.

  • Ar galvojate, kad Sigutis neturi ką veikti ? Nedidelė klaida. Visi supranta kad Junesko yra Unesco. Visi kandidatai sugeba pasiūlyti rajonui labai svarbių ir anksčiau neeskaluotų idėjų. Sigutis siūlo daugiabutį, Pakeltis puiku sprendimą, kaip pasiekti demokratijos kaimuose, Vaiginas labai ekologišką sprendimą dėl žuvų ir miestiečių. Tik Tubis nesugeba nieko pasiulyti.

 20. sodininkė 2

  valio ,tegu griauna,balsuosim už Vaiginą

 21. Komentatoriams

  Ar bent skaitėt kas parašyta? skaičiau, bet niekur neradau kad zada griauti…. kiek teko girdėti ,ketvirtadienį Anykščių bibliotekoje bus organizuojama diskusija ta tema, kurioje dalyvaus ekspertai , mokslininkai ir visuomenė. Įdomu kiek komentatorių ateis viešai padiskutuoti? Ar tik sugeba, paskaitę klaidingą antraštę ,drabstytis purvais?Gal jau tai tapo anykštėnu laisvalaikio praleidimo būdu?

  • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   O jus gerbiamas komentatoriau ar neatrodo kad mokydamas kitus, kokie visi kvaili, pats apsijuokiate.
   Girdejau, klausiu… Kaip imanoma skaityti klausos organais?
   VRK tinklalapis . pradzioje bus bla bla bla, toliau prasideda Kandidatu ir partiju programos. Veskite i apacia iki 15 puslapio, is kart po Tubio programos. Paskutines programos eilutes, nezinau kas ten isreiskia sia nuomone, bet isreiksta visu gyventoju vardu. https://goo.gl/Xa49QQ
   _________________________________________________________________________________
   • Atsižvelgdamas į ekspertų, mokslininkų bei vietinių gyventojų nuomonę, inicijuosiu panaikinti
   „Šventosios“ miesto užtvanką, siekant teigiamo aplinkosauginio poveikio.

 22. Vaigino sodose neapseme- nenusišnekam o del užtvankos tai griauti kavarske taipogi ,aplinkosaugininkai ar mato kavarske patiltei kiek žuvies išneša per tuos praejimo takus žuvis neina tik lašišos plauke visa kavarske žiemoja-griauti.

 23. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  O ko jus chebryte taip smulkinates… Tik Kavarsko ir Anyksciu uztvankas su Jazzu nugriaut norit..
  Juk ka ka reformuot ir griaut tiek ismoke, juk jus uz permainas. Ir tik dvi uztvankelas….
  A kur tvenkiniai ….. Anyksciuose virs 20 tvenkiniu. Kas tai ar naturalu? Sovietmecio paveldas…
  Ir pats arciausias Kvarco tvenkinys…. Mielausiskiu , N Elmininku.. Pelysiu. Pagojos… Debeikiuose is vis is uztvanku tvenkyninas. GRIAUT IKI BI …………. Tiek prigriovi darba dauk dar griovimams yra…

  Ai dar uzmirsau Pavariu Karjieras. Nu sutikit nei sis nei tas….. Sunkioji technika su kausais tiesiai pravaziuot nuo eksfaltoka negali. UZKAST KAIP PRIE CARA BUVA!!!

 24. Išprotejo vaiginas ?

  Griaut užtvanka sugalvojo ? Sodui trukdo ? Sunaikino ligonine ,sekanti užtvanka ? Nesulauksi!

 25. Landsbergis sugriovė kolūkius, Tubis sugriovė ligoninę , Vaiginas griaus užtvanką. Dar yra griovimui senoji policija, knygynas, daug ligoninės korpusų, visa senoji ligoninė. keli vyno gamyklos aukštai. Reikia mero, kuris greitai nugriautų viską. Už tokį balsuokim. Vaiginas per silpnas.

 26. Pasidomek ka renki.

  Kandidatustatistika.lt

 27. gal uztenka valstieciu “profesinalu”

 28. Nesusitvarkė ligoninėje,šeimyninio gyvenimo,o sutvarkys rajoną. Nereikia pasakų.

 29. Ten elektrinę riekia statyti ir apšviesti miestą kiek paveš, arba elektromobilių krovimo stotelę iš jos užmaitinti. Griauti tai čia su jokia logika nesusiriša. Kategoriškai prieš !

 30. Pats kvailiausias sprendimas kuri esu girdejes Anyksciu istorijoje. Nu what??? Gal tegul savo soda ir griauna, stato kitur, uztvanka miesto simbolis. Tai davai kartu ir ta statula centre nugriaunam, jei jau griauniam miesto simbolius tai davai iki galo

 31. Tegul Vaiginas pirma galva persisviecia,tai maza dar prigriove ligonine suvare,darbuotuju kiek isgrauze su Almite abu,dar betruksta ,kad cia griautu,bet tikrai seniui stogas nuciuoze,tegul eina pas Almute Pilkauskaite,gal ramiau pasidarys jam,o jei ne tegul Almute Pilkauskaite pasiima del griovimu ,greiciau sugriaus.

 32. ale nieko daugiau nesugalvoja pencinykas.Nebalsuosim ,visi pencinykai

 33. Man atrodo jį patį iš kandidatų reikia griauti, o ne užtvanka!

 34. Toks ir ligoninej buvo,niekas nepasikeite,taip pat nusikalbedavo,issidirbinefavo pries darbuotojus,vaidindavo ,kad jis visagalis,su Almelu Pilkauskaite bendras interesas buvo darbuotojus engti ,zeminti,o patys baisus galiunai pasijausdavo ,nu slykstynes,nu slykstu i juos ten abu buvo ziuret,kaip sitas naujas vadovas tokia gali laikyk ir apsikest,vien sitas liezuvelis per ligonine mieloji mano ,bjauru,net smirda apie tokius ir galvot.

 35. Madinga griauti.Tubis savivaldybeje stikline siena isgriove,Vaiginas uztvanka

 36. Baisu kai miestas turi užtvanką, bet nesugeba turbinų įdėti ir gaminti elektros energiją ( juolab kai Lietuvoje yra draudžiama bet kokių naujų užtvankų statyba ir neišnaudoti esamos yra baisiau nei baisu). Turbūt valdžia apie hidroenergetiką nėra girdėję. Tik statyti mažają hidroelektrinę ir įrengti normalų žuvitakį, tegul tarnauja miestui ir jo žmonėms. Jei tariami specialistai kalba apie užtvankos griovimą, tai tokie ir speciaistai. Dar vienas klausimas ar kas nors skaičiavo kiek elektros energijos elektrinė pagamintų? Esamais duomenimis ką galima rasti tvenkinių kadastruose, tikrai nemažai. Bet kai žmogus nesiorentuoja energrtikos srityje, sėkmės miestui išsirinkus toki merą.

 37. ir as pritariu , griaut visi gudrus tegu pastato ka nors dalbajobas…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.