Dalis Vaiginas atleistas iš mero patarėjų

Po Anykščių ligoninės direktoriaus Audriaus Vasiliausko pasitraukimo iš darbo permainos ir rajono valdžioje – meras Sigutis Obelevičius valstiečių atstovą Dalį Vaiginą atleido iš savo patarėjų. Tiesa, be posto D. Vaiginas neliks. Jis antrą kartą paskirtas laikinuoju Anykščių ligoninės direktoriumi.

Paklaustas, kiek tas laikinumas tęsis, nes, sakykim, „Anykščių vandenų“ buvęs direktorius Alvydas Gervinskas keletą metų buvo „laikinuoju“, S. Obelevičius teigė, kad tiek laiko tikrai laikinumas nesitęs. „Kol bus paskelbtas konkursas. Konkurso datos dar nesame numatę. D. Vaiginą jau atleidau iš pareigų. Tai padaryti gana paprasta, užtenka potvarkio“, – sakė S. Obelevičius.

Taip pat S. Obelevičius kalbėjo, kad kol kas neieškos trečio patarėjo. „O kam? Nebent būtų koks nors asmuo, kuris būtų labai naudingas rajonui, gal tada“, – sakė meras.

Priminsiu, kad D. Vaiginas išėjo iš darbo Anykščių ligoninėje pasibaigus jo kadencijai 2018 metais, konkurse į direktoriaus vietą dalyvavo, bet pirmajame konkurse nesurinko reikiamo balų skaičiaus, o į antrąjį neatvyko. 2020 metų balandžio pradžioje S.Obelevičiui laikinai nušalinus A. Vasiliauską nuo direktoriaus pareigų, jis buvo paskirtas laikinuoju šios įstaigos vadovu.

Linas BITVINSKAS

 

38 komentarai

 1. Reikalingas senas diedas ligoninėje kaip šuniui penkta koja, tur būt ten ir numirti žada…

 2. tiksliau – į antrą atvyko, bet iš jo pabėgo, kaip žiurkė iš skęstančio laivo…

 3. Kaip Vaiginas galėjo būti paskirtas ligoninės laikinuoju direktoriumi, jis gi rizikos grupei priklauso, ir turi sėdėt namuose ir nejuokink svieto…..

 4. kada baigsis tokiu veikeju kadencija???? baisu, gudus sovietmetis

 5. Juokinga jai nebutų graudu

 6. ANYKŠTIETĖ

  Gelbės ligoninę!!Vistiek jei rimti susirgimai geriau varyt kitur!!!Nebėra gerų gydytojų ,gaila kad kaikurie jau seniai išėjo pvz.Martinkus ir kt..

  • Kiek pameni Anykščiuose nelabai ir buvo „rimtų daktarų“.Jau kokiais 1978 metais nesugebėdavo lūžusios rankos surinkt iš pirmo karto.Tame tarpe ir šitas gelbėtojas jaunas būdamas. Tai dabar …

  • ANYKŠTIETEI. Viktoras.

   Ačiū. Ir man gaila ,labai gaila, kad išėjau prieš 2 metus, o ne prieš 23 !

 7. Obelevičiau

  Tai KoDel laikei Tris patarėjus ,jei jie buvo NE reikalingi ? Dirbtinai ? Ar čia nesmirdi kažkuo ? Atlyginimai iš mūsų kišenes ,o elgiesi kaip savo darže . Pensininko ypač dabartiniu metu ,vieta sedet izoliuotam o ne vadovaut ligoninėj .Siguti būsi atsakingas ,jei pensininkas susirgs .

  • Jokių pinigų iš tavo kišenės nieks nemoka. Pinigai mokami iš biudžeto, o jį moka dirbantys ir pinigus uždirbantys žmonės. Pašalpiniai tinginiai tik praėda ir pralaka kitų uždirbtus biudžeto pinigus.

 8. Tam : nevaryk

  Tai biudžeto pinigai iš dangaus ,asile,krenta ,ar iš mano ,mokesčių mokėtojo ? Tu nenurauki ,nes kogero nemoki ,esi iš tu ,kurie gauna ?

  • Nepyk ant to nevaryk. Čia gi tas Tubio traumuotomis smegenimis veikėjas iš savivaldybės. Tai anas už biliardo kišenėje varinėjimą algą gauna,nelabai suvokia kad pinigai uždirbami.

 9. mano nuomone savivaldybės administracijoje nepakanka vien tik etatinės specialistės -gydytojos, kad meras galėtų priimti tinkamus sprendimus dėl sveikatos paslaugų vystymo rajone. Ar šiuo klausimu patarimus dalins laikinas rajono ligoninės direktorius ir diktuos rajono Tarybai tokius mero sprendimus, kad iš kiauro į tuščia viską pilstys, kol rinkimų suteikta kadencija valdyti baigsis.

 10. Tai gal Tutkus dabar darban pareis?

  • nepainiok piršto su anuo daiktu. o kurgi pas pačiausias valstietis sėdės nuo rudens. Bus suformuotas naujas potvarkis dėl labai reikalingų rajonui patarimų 🙂

 11. Anykštėnė

  Ligoninėj betvarkė, nei žmogiškumo nei kompetencijos 🙁 kada baigsis visas šis farsas? Išėdė puikų žmogų vien tam, kad buvo nepatogus, reik n… Metų savus laikyti, betvarkė naudingesnė. Pikta ir tiek, kai suaugę valdžios vyrai iš šono pažiūrėjus kaip smėlio dėžėj žaidžia ir žaislų ne pasidalina.

 12. Na va cia tai sumyslyta,išede gera gydytoja tam,kad savivaldybej patareju nebereikalingas,,bet pamiršo,kad ,jau pensininkas ir laikas sedeti namuose,,o ligonineje kaip tik reikalingas buvo Vasiliauskas,galbut nauju gydytoju butu pasikvietes,deja Obeleviciui anykštenu sveikata nerupi.Parode pavyzdi kaip reikia gyventi anykštenams,taip kaip savivaldybeje,-nesutarti,pyktis,rietis,išvyti.

  • o tai kodėl tas jaunas (beveik 55 metų) ir naujas, pradirbęs 1,5 metų taip nepradėjo kviesti jaunų naujų gydytojų, o ligoninėje visi pradėjo plaukti kaip š..ai pasroviui į krantus besitaškydamiesi.

 13. Kada gi baigsis šis spektaklis

  • Bet vadinamame spektaklyje labai sunku dirbti. Užsitęsė visos intrigos per ilgai. Išsekome.. Reikiai perstumdyti kėdes, kad vietos būtų vertingiems žmonėms. Mes eiliniai neįdomūs. Įmesti didžiuosius parai su respiratoriais ir kombinezonais, veido skydaisį į nešvarų skyrių, mes jų vietoje pabūaim ir dar padirbsim ką rajono labui.

 14. Eisim piketuoti prie ligoninės.

 15. Už ką balsavot, tą ir turit. Grįžo visa sena šutvė. Permainų miestui jokių. Tik senų kadrų gražinimas. Pradedant komunaliniu, arcitekte, reikėjo numanyt ir su ligonine tas pats. Jau prieš rinkimus aišku buvo, kad viskas taip susidėlios.. koks gi iš jo politikas… pasėdėjo šiltoj kėdėj, atlyginimą pamokėjo iš mūsų visų pinigų surinkų į biudžetą, o dabar dar ir ligoninę skandins iki galo…

  • Komentaras iš savivaldybės IP

   jokių tu pinigų nesurenki, nebent tik pašalpomis pratrotini, na, geriausiu atveju, gauni pensiją, ir ta iš kitų dirbančiųjų sumokėtų įmokų. Tai tiek.

 16. Mano nuomone kada gi Obelevičius buvo meras, priimantis teisingus sprendimus. Anksčiau negi jis vadovavo, buvo gudresnių, kurie vadinamam merui diktavo sąlygas. Dabar gi su tokiomis patarėjomis visai nuvažiavo nuo proto.

 17. Draugų,giminių klanas pas tą susenusi merą,kada baigsis tamstos korupcija.

 18. zolvirgisgavidaRenvileataiviletazydrunasaudriuszinavirgijovesjooncebroAisteneritanviliusaslinance

  Neber anyksciuos geru gydytoju.liko kysininkai amatininkai.vienas Martinkus buvo gydytojas is didziosios raides.o kur buvo geri ,jie cia nelieka.dar laikau sirdies zmogumi G.Klimkeviciu.griestoka bet suprantanti buvo amzinatelsi V.Klimkeviciene.o poliklinikoj tik V.Macijauskas

 19. Spekit is 3 kartu kas laimes konkursa?

 20. Lauksim naujo ligoninės vadovo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.