Dalis tarybos narių – Molėtuose

 

Šiandien vyksta Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Meras Sigutis Obelevičius suskaičiavo rajono tarybos narius ir šyptelėjo, kad dalis jų – Molėtuose.

Pirmiausiai meras įteikė gėles ir pasveikino gimusius per du mėnesius tarybos narius. Gėlių puokštes gavo Vygantas Šližys, Saulius Rasalas, Ričardas Sargūnas ir Dainius Žiogelis. Buvo pasveikintas ir dar vienas tarybos narys. „Retai būna, kad kas nors sukurtų šeimą“, – įteikdamas gėles Mindaugui Sargūnui kalbėjo S.Obelevičius.
Na, o Dainius Žiogelis pasveikino ir merą, kuris vasarą taip pat šventė gimtadienį. „Noriu įteikti tokią gražią socialdemokratišką rožę merui“, -sakė D.Žiogelis. „Dalyvauja 19 tarybos narių, dalis – Molėtuose“, – šyptelėjo meras, mat šiandien Molėtų teisme toliau nagrinėjama buvusio mero ir tarybos nario Kęstučio Tubio byla.

Taryba balsuoja dėl 39 klausimų.
Linas BITVINSKAS

7 komentarai

 1. ir dar įvyko tarybos narių sudėties pasikeitimas. Iš tarybos pasitraukė valstietis – ūkio direktorius Kazys ir į tarybą priimtas naujas valstietis -ūkio direktorius Dominykas. Taryba atjaunėjo 🙂

 2. Kodėl Blazarėnas ne Molėtuose? Įtartina.

  • parapijietė

   kreipkitės į išklausymo centrą parapijos namuose. Padeda suprasti ir atsikratyti bereikalingos įtampos dėl įtarinėjimo.

 3. tik gimtadieniai,šventės ir terūpi. Galima gal ir be reklamos ar šis klausimas svarbiausias?

  • istorijos dalyvis

   dar sovietiniais laikais buvo įprasta per politinės – valdžios įsteigtos organizacijos (VLKSM) susirinkimus sveikinti vieni kitus su gimtadieniais, kad po susirinkimo būtų pretekstas atšvęsti. (su taurėmis šampano ir ne tik…) Taigi, šis nuo jaunumės įprastas, reiškinys, kaip istorinis paveldas, lydi valdžios atstovus ir iki šių dienų….

   • o dabar kitaip? matyt, užpečky sėdi ir nežinai, kad 50/60metį privalu pažymėti darbe..nori tu ar nenori, šventi tu ar nereaguoji į sukaktis..dar turi ir šventimo datą suderinti su šefu..nereikia jokio sovietmečio, ano meto veikėjai jau visi pensininkai su retom išimtim- 30 metų praėjo, o tu vis tą sovietmetį iš galvos neišmeti,fe!

 4. Girdėjau, kad iš Maletų Anykščiuos vežės b…baslį keturiuos, bet kumelė pasibaidė ir rateliai į šalis išskraidė….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.