Daivos Gasiūnienės akibrokštas

Anykščių savivaldybėje architektūra besirūpinusi Daiva Gasiūnienė jau geras laiko gabalas rūpinasi kaimyninio Panevėžio architektūriniais sprendimais.  Panevėžio savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja dirbanti D. Gasiūnienė žiniasklaidai sakė, kad šiemet suplanavo akibrokštą.

Akibrokštas pavyko, nes panevėžiečiai išsižiojo išgirdę, kiek šiemet savivaldybė žada išleisti kalėdinės eglės papuošimui. 150 000 eurų – tiek Panevėžiui kainuos kalėdinis grožis. Tiesa, eina kalba ne tik apie eglutės papuošimą, į šią sumą įskaičiuojamas  ir Panevėžio miesto erdvių papuošimas.  Tai beveik tris kartus daugiau, negu buvo išleista pernai.

Beje, dirbdama Anykščiuose D. Gasiūnienė irgi pasižymėjo drąsiais sprendimais.

NYKŠČIAI

10 Komentarai

  1. Tratinti biudžeto pinigus ne pats sunkiausias užsiėmimas… Tegu keliais geriau pasirūpina, o tai ir Panevėžio keliai kaip kaimo….

  2. rado kazkokiem nesvarbiem dalykam isleisti pinigus.

  3. Gerai, kad ji mūsų kalėdiniu grožiu nesirūpina. Pasisekė mums.

  4. Tubis išėdė gabia architektę iš rajono.

  5. As sakyciau ne drasiais ,

    bet bukais sprendimais. Tratinti ne savo ,bet visu musu pinigus , daug proto nereikia.

  6. Sveikinu architektės drąsius sprendimus. Be lėšų joks projektas neįgyvendinamas. Šaunuolė!

  7. grazi moteris

  8. Mieli panevėžiečiai, atvažiuokit pasižiūrėti kokį namą Taikos gatvėje susimontavo, dabar Jūsų garsi architektė, Kaip jis fainai “puošia miesto centrą”. Stovi architektūrinis paminklas – džiugina praeivių akis. Mes – laimingi, kad pagaliau ji išvyko iš mūsų. Neliūdėkit dar pinigėlių paplaus ir pas Jus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.