Pasitvirtino – Daiva Gasiūnienė grįžta mero kvietimu

 

Anykščiuose sklandžiusios kalbos, kad greitai į Anykščių savivaldybę grįš dirbti buvusi vyriausioji architektė Daiva Gasiūnienė, įgavo „kūną“

Spalio pradžioje „Nykščių“ kalbinta Panevėžio savivaldybės Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė nei paneigė, nei patvirtino sklandžiusius gandus. „Jokio oficialumo ir konkretumo kol kas nebus“, – sakė tada D. Gasiūnienė. Vis dėlto paaiškėjo, kad Panevėžyje ji dirbs tik iki lapkričio. „Mane atgal pakvietė Anykščių meras ir pasiūlė tokį pat atlyginimą, kokį gaunu čia“, – žiniasklaidai sakė D. Gasiūnienė, kad palieka teisiamo mero Ryčio Račkausko komandą. Pasak D.Gasiūnienės, ji svarstė kelis mėnesius, kol apsisprendė. Panevėžiečiai stebisi, kad išeidama D.Gasiūnienė meta pradėtus ir nebaigtus grandiozinius projektus Aukštaitijos sostinėje.

Panevėžio tarybos narė Gema Umbrasienė D. Gasiūnienės pasitraukimą pakomentavo savo feisbuko paskyroje. „Daiva Gasiūnienė iš esmės prisipažįsta, kad išeina dėl nesutarimų su arogantiškaisiais valdžios berniukais. Vertinu teigiamai, kad nors mėgino rasti būdą eksponuoti Laisvės a. grindinį ir gailisi senamiesčio gatvelių projekto išbraukimo iš URBAN. Bet kodėl tylėjo, kai mėginom tai ginti ? Dabar, kai pagalvoju, jeigu ji nebūtų dalyvavusi intrigose ir meluose, gindama ir palaikydama jų iniciatorius, nekūrusi savų buldozerio, girdėjusi visas nuomones, siekusi taikos ir sutarimo bendruomenėje ir politikoje, o ne abejotinų pergalių, gailėčiausi jos išėjimo. Tokios energijos vyr. architekto miestas nėra turėjęs. Nors energijos krypčių būta abejotinų. Bet buvo kitaip, todėl vis yra ir yra kitaip, nei atrodo ar siekiama parodyti. Net geriems tikslams netinka blogos priemonės“, – rašo G. Umbrasienė.
D. Gasiūnienė – jau ne pirmas asmuo, kuris grįžta į buvusią darbovietę Anykščiuose po pavasarį įvykusių rinkimų į rajono tarybą, kai pasikeitė valdančioji dauguma.

23 Komentarai

 1. Veršulytei teks nuryti karčią piliulę.Bet ko nepadarysi vardan posto.

  • Pažvelgus į ateitį

   Tubiui dar kartesnė. Kuo jis kaltino Gasiūnienę išvarydamas iš Anykščių? Savavaldžiavimu ar sabotažu? Reikia žavėtis Gasiūnuienės tolerancija ir ramumu. Buvo galima už šmeižtą prisiteisti apvalią SUMELĘ.

 2. Cha cha cha !

  Gema Umbrasienė jau į gynėjas taikosi? Tikrai? Nieko kito nemoka? Nu cha cha chga! Senai taip nesikvatojau.:)

 3. 1-0 Obelevičiaus naudai.
  Tubiui nepavyko pasikviesti.

 4. Liberalai išvarė, čia buvo sena tuometinio architektūrinio patarėjo svajonė, o dabar vėl priima į komandą. Man tik klausimas, ar be konkurso priims?

  • dar klausimas iš ko meras nubrauks pinigus, kad išmokėtų tokio pačio dydžio kaip mokėjo Panevėžio miesto savivaldybė su atitinkamai turimu biudžetu?

 5. O kodėl šioje istorijoje neminima jo intrigencijos architektūros guru Indriūno pavardė? Gal jis dabar varys į Panevėžį?

 6. cia atsiligina uz kazka o kas bus jai neduok dieve numirs ,busim be architekto ,nors buvom ir nieko neatsitiko,neturim protingo ir rimto mero

 7. Ir vėl bus įsijautusi , lyg Anyksčiai būtu jos nuosavybė

 8. Anyksciu patriotas

  Linai, kodel taip Daivos akivaizdžiai nemėgsti? Kad iš facebookų trauki visokio plauko tekstus? O kur jos pačios nuomonė? žurnalisto etika juk yra tokia. Gal nežinai tokio žodžio?

 9. Daiva stos į konservatorių partiją. Ten jau reikia stiprios pagalbos.

 10. Neliko Tubio ir atsirado gabių ir darbščių darbuotojų. Nebereiks vykdyti zadanijų, nebereiks rinkti pinigų Tubio – Gališankos komitetui, tad galima GRĮŽTI.
  Šaunu matyti, kaip rajonas laisvėja ir atsipalaiduoja nuo korupcijos.

 11. Na ir šaunu, nors tvarką mieste palaikė. Gal išmontuos tą debilišką ekraną prie kultūrnamio.

  • už jūsų pinigus visi pageidavimai – prašom pervesti į sąskaitą dėl miesto architektūrinių elementų sutvarkymo 🙂

 12. tikra teisybė

  Tik noriu pataisyti kad kas vykdė vyriausio jo architekto funkcijas alga gavo už tai. už dyką niekas nedirba

 13. Kokia gera naujiena. Sveikinimai Daivai

 14. isejo – sveikinimai , parejo – vel sveikinimai , tai kaip geriau ?

 15. Ačiū tvartelio gerbėjui !

  Ir vėl pasirodė ši “labai visų Anykštėnų gerbiama” asoba. Fui…

 16. jeigu nukabins ekraną tada tegul nugriauna ir taikos gatvėje tą, nežinau kaip pavadinti (bet visi žinome). Vėl prasidės pilkuma mieste.

 17. Pagarba valdziai

  Super,dar karta pasitvirtino,kad Obelevicius super meras,o ne tas milicininkas….Tubiui juk budavo taip,kas ne uz jo reikalus,tai tas priesas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.