Dainius Žiogelis: „Kurkliuose viską padarė buvusi direktorė“

 

Rugsėjo 5 dieną vyko Anykščių rajono savivaldybės tarybos 6-asis posėdis. Šiame tarybos posėdyje nedalyvavo meras Sigutis Obelevičius ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Veneta Veršulytė. Posėdžiui vadovavo vicemeras Dainius Žiogelis. Vienas iš svarstomų klausimų buvo klasių komplektų nustatymas. Svarstant šį klausimą iškilo ir uždarytų iš karto dviejų rajono mokyklų klausimas. Dėl mokyklų uždarymo D. Žiogelis išdėstė, kad kalta buvusi valdžia, užprogramavusi tokius įvykius, tėvai, kurie išvežė vaikus, ir buvusi Kurklių direktorė.
Opozicijos lyderis Kęstutis Tubis klausė, ką padarė savivaldybės vadovai, kad Kurklių ir Raguvėlės mokyklos išliktų. „Kaip ruošėtės tam, kad mūsų rajono vaikai neišvažiuotų į kitus rajonus?“, – klausė K. Tubis.
„Gerbiamas buvęs mere, galiu atsakyt, ką padarė buvusi kadencija, tai užprogramavo, jog šitų abiejų skyrių neliktų. Daug turėjau nuoskaudų dėl Kurklių aš asmeniškai ir dariau viską, kad išsaugoti mokyklą Kurkliuose, deja, tėvų sprendimas buvo kitoks. Kurklių ir Raguvėlės mokyklos sunyko negrįžtamai. Mes su meru darėm susitikimus, kalbėjomės su visa bendruomene, prašėm, aiškinom. Kukliuose viską padarė buvusi direktorė (Jūratė Kašinskienė, – red. pastaba), kad tos mokyklos ten neliktų. O dėl Raguvėlės – tai situacija tokia, kad 3 aplinkinės gimnazijos gerame kelyje, tai tėvai išvežė.
„Realiai jūs žinojot, kad direktorė vykdo ardomąją veiklą ir vis tiek balsavot už priedo nustatymą jai, paskatinot direktorę dar labiau veikti“, – replikavo K. Tubis.
Tiesa, šioje istorijoje gera žinai yra tai, kad sumažėjus klasių komplektams rajonui papildomai išleisti teks gerokai mažiau. „Buvo numatyta, kad bus 11 nepilnų komplektų, būtų reikėję 80 tūkstančių, o dabar reikės 30-40 tūkstančių“, – sakė klausimą pristačiusi Jurgita Banienė.
Linas BITVINSKAS

 

 

16 komentarų

 1. Na čia dabar!

  Kiek jau metų D.Žiogelis yra savivaldybės tarybos narys? Tai ko čia apsimetinėja, kad nežinojo padėties Kurklių mokykloje? Kpdėl neužkirto kelio? Kodėl nėdarė žingsnių direktorei atleisti, jei ji tokia „baisi kenkėja“? Dabar vaizduoja gerutį: mes su meru, mes su meru… Ir ką jūs su meru? Rezultatas taigi šnipštavas.

 2. Tai dar gerai, kad to Žiogelio meru neišrinko. Tauškalius ir tiek…

 3. pradejo kazkokias intrygaz ziogas,supranta puikiai,kad pustuste mokykla negali buti.

 4. Nu artistas. Taigi pabasari pats direktore gyne krutine

 5. blogai ,kad sunaikino,kalti tėvai ,bet ko norėti,supratimas ,kad nereikėtu vaikučių tampyti po svetimas vietas yra ,menkas,žemas lygis ir tiek

 6. Jonas Pagonas

  Man tai labai linksma klausyti tokių valdžios žmonių pasisakymų, kurie sako „kalta buvusi valdžia“. Ale galvoju gal bus dar koks blusturgis tai nupirksiu visiems po veidrodėlį ir padovanosiu , kad turėtų darbe ir nepamirštų pasižiūrėti į tą daiktą, prieš viešus pasisakymus 🙂

 7. koks šaunuolis

 8. Teisiamas opozicijos lyderis užmiršo ką pats darė? Tik 1960 gimimo, o su atmintimi blogai.

 9. Bent jau sutaupytais rajono pinigais pasidžiaukime.

 10. Anyksciu valdzios neveiklumas svietimo skyriaus puikaus darbo deka 🙂 uzdaryta dar viena kaimo mokykla…o kas idomiausia su dideliu vaiku skaiciu esanciu Kurkliu seniunijoje. Jei tevai iesko savo vaikui geresnes mokyklos, tai paprastas klausimas kodel nesudaromos salygos vaikams mokytis visose mokyklose lygevertiskai.

 11. Politinės ir asmeninės intrigos bei įtakos nekuria nei švietimo paslaugų kokybės nei mokinių ( paslaugų gavėjų) poreikių išpildymo, numatyto pagal LR Konstituciją.
  Valdžios ir administracijos nekompetencina atspindi visuomenės poreikių aptarnavimo sunaikinimas.

 12. Jurgis spurgis

  taigi ,kad valdžia nieko nedarė,kad pažaboti Kašinskienės savivaliavimui ir intrigoms

 13. Kurklių mokykla liko tik pradinė klasė ir tai gerai, aišku mažų vaikų jau nebelabai jau daug ir yra. Kiti tėvai vaikus išleido į kita mokyklą nuo penktos ar kitos klasės, jog vaikai gautu geresnį išsilavinimą, Kurkliuose nebebuvo specialistų, kurie išmokytu vaikus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.