Dainius Žiogelis abejoja dėl žiedinių sankryžų reikalingumo

Praeitame Anykščių rajono tarybos posėdyje buvo nagrinėjamas klausimas dėl žiedinės sankryžos įrengimo prie Puntuko akmens. Kritišką požiūrį į tai išsakė socialdemokratas Dainius Žiogelis. „Iš kur atsirado noras rengti tokias sankryžas? Žmonės nepatenkinti jau prie kapų esančia (turima omenyje prie Anykščių senųjų kapų esanti žiedinė sankryža, – pastaba“, – teigė D. Žiogelis.
Vis dėlto žiedinė sankryža prie Puntuko bus, nes ji reikalinga ir turistiniam traukinukui, kuris veža žmones nuo Anykščių SPA, apsisukti.

Linas BITVINSKAS

9 Komentarai

 1. zakristijonas

  Ponui Ziogeliui patarciau isvaziuot nors karta i kitas valstybes ir paziuret kokius eismo srautus galima suvaldyti ziedinemis sankryzomis. Kaima japas

  • zakristijonui

   Jeigu pats esat daug kur pabuvojęs ir nesat kaimo japas ,tai pakomentuokit prašau ,kokius eismo srautus “suvaldo” žiedas esantis link puntuko ??? Mano manymu ,ten padaryta gryna beprotybė…

 2. as irgi nepritariu, issidirbinejimas

 3. Per posėdį ėjo kalba apie pusiaukelėje link Puntuko akmens įrengtą neaišku kam mažo diametro žiedą, o ne apie žiedą prie kapinių, bent jau įraše taip girdima.

 4. O kurie džiaugiasi žiedine sankryža, ne žmonės?

 5. ziedines sankryzos yra geris.. ziogelis tikrai kaima japas

 6. Nu va kva kva

  Ne tik Žiogelis… Visi socdomkratai naujovių nevertina ir apie jas neišmano. Nei auksinių šaukštų bebrai, nei paluckiniai.

 7. Bailout komedijas su David ziiedais

 8. Visokie dalykai kurie yra nesuprantami kaimieciams kelia pasipiktinimus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.