Dainius Žičkus metėsi į knygų leidybą

Anykščių „black metal“ grupės „Dissimulation“ būgnininkas ir grupės siela Dainius Žičkus (Stabmeldys) nusprendė nustebinti dar viena savo knyga.

Į redakciją D. Žičkus atnešė dar spaustuvės dažais kvepiantį romaną „Šmaravėjaus nuotykiai“. Leidykloje „Kryptis“ 1000 egzempliorių tiražu išleista knyga, pasak autoriaus, skaitytoją turi perkelti į absurdo pasaulį. Ne veltui prie knygos pavadinimo puikuojasi užrašas „Fantastinis“. „Šmaravėjus niekada negimė. Galbūt jis tik žiūrėjo į tvirtovę ir spjūgavo sausainiais. Argi tai nors kiek panašu į gimimą?“, – knygos viršelyje skaitytojams informaciją  pateikia autorius.

„Pirma istorija apie Šmaravėjų gimė 2012 metais, po to parašiau dar keletą, o užbaigiau praeitais metais“, – kad ši knyga negimė spontaniškai, pasakojo D. Žičkus.

Priminsiu, kad pernai šurmulį sukėlė ir pirmoji D. Žičkaus knyga „Stabmeldžio memuarai“. „Precedento neturintis grožinės literatūros veikalas.  Pirmoji nuotykinio pobūdžio knygos dalis su stebėtinu gyvumu ir nepakartojamu žaismingumu įtraukia į ilgametės juodojo metalo grupės nuotykius, o antroji ir trečioji knygos dalys iš skaitytojų veidų iš esmės ištrina šypseną“, – taip knygą pristatinėjo leidykla „Ledo Takas“. Knyga skaitytojams buvo pristatyta sausakimšoje Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos salėje birželio 1 dieną.

Kaip ir kada bus pristatyti „Šmaravėjaus nuotykiai“ Anykščiuose, D. Žičkus dar nenusprendė.

Linas BITVINSKAS

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.