Dainius Žąsinas suburs poetus nuo Šiaurės Italijos iki Šiaurės Lietuvos

 

Olandijoje dirbantis Dainius Žąsinas Burbiškyje šiemet rugsėjo 28 dieną rengia išskirtinį susiėjimą. Poezijos ir muzikos šventė Burbiškyje „Tas jaudulio pilnas rugsėjis“ tampa tarptautine ir žada intriguojančią programą. „Pasitikime tikrąjį rudenį Burbiškyje!“, – kviečia į Burbiškį D. Žąsinas.

Pakalbintas šios šventės rengėjas teigė, kad tai savotiška jo duoklė gimtinei. „Myliu Burbiškį! Sugrįžtu kiekvieną rudenį, kad obuoliams krintant, pasitikti rūko užuolaidas ir gelsvėjančius beržo plaukus su praskrendančių gervių šūksniu! Sukviečiau visus, ką tik galėjau – nuo Šiaurės Lietuvos iki Šiaurės Italijos“, – teigė D. Žąsinas.
„O ko tikiuosi? Be abejo – daugiau žmonių. Tikiu, kad taip ir bus. Senų bičiulių, išblaškytų literatų susibėgimo mano kaime.
Norisi šventę padaryti savame kaime. Taip retai apsilankau. O čia yra mano Viskas! Prosenelių ir senelių kaulai šalia. Tėviškė. Brangu. Taip ir sudėliojau. Ir eiles, ir renginį. Iš meilės tiems dalykams. Už patį mano gyvenimą brangesniems“, – sakė D.Žąsinas.

Informacinis rėmėjai – naujienų portalas „Nykščiai“ ir Anykščių krašto laikraštis „Šilelis“.

13 komentarų

 1. O meras dalyvaus?

 2. Dainius Žąsinas

  Algi, meras dalyvaus. Bus ir prezidentas Antanas Smetona. Aš rimtai. Drąsutis Vilenìškis jį atstovaus

 3. Kiek nemažai gali žmogus padaryti, kai širdis, protas ir rankos kuria grožį ir gėrį. Nuoširdžiai džiaugiuosi.

 4. Kaip fainiai,ne poetas gali dalyvauti?

 5. labai laukiu sventes

 6. Burbiskyje mergu yra?

  • Koldūnui atsakymas.
   Skaitote ir nesuprantate ką. Kviečia eilių skaityt ir klausyt, o ne mergų kirkint. Kai toks ,,aukštas“ Jūsų intelekto lygis gal geriau likite savo bliūde…

 7. Eilėraščiai parašyti-liko tik skaityti.

 8. Sėkmės tau, Dainiau, ir linkėjimai ,klubo ,Marčiupys“ literatams.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.