Daiktų galima netekti ir ieškant pagalbos

 

Į redakciją paskambinusi anykštėnė A.R. pasakojo, kaip neteko telefono apsilankiusi Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centre.
„Rugpjūčio 13 dieną atsitiko nemalonus įvykis, susilaužiau kojos pirštą. Atvykau į polikliniką, ėjau pas gydytoją, po to – į vaistinę. Per tą sumaištį netekau telefono. Užteko 10 minučių ir po to jo jau neberadau neberadau“, – sakė A.R.
Moteris teigia, kad stresas po traumos išblaškė dėmesį, todėl neatsimena visų aplinkybių, kada ji neteko telefono „Samsung A5“, kurį jai padovanojo vaikai, spėja, kad taip atsitiko poliklinikos vaistinėje. „Bandėm skambinti, signalas buvo, bet niekas nebekėlė, o kitą dieną užblokavome kortelę“, – sakė ji.
Nors moteris parašė pareiškimą policijai, bet nelabai tikisi atgauti telefoną. „Skaudžiausia, man ne dėl telefono, skaudžiausia, kad netekau dalies gyvenimo. Telefone buvo man brangių vaikų ir anūkų nuotraukų, brolio žinučių“, – pasakojo ji.
„Noriu atkreipti žmonių dėmesį, kad net tokioje vietoje galite būti apvogti ar netekti jums svarbių daiktų“, – budrius ragina būti anykštėnus A.R.
Linas BITVINSKAS

4 Komentarai

  1. Matai, kas darosi. Gaila moters, jei kas rado, galėtų ir gražinti

  2. Čia ne Suomija ar Japonija kur tikrai grąžintų,yra imei,uzblokuokite kad negalėtų naudotis .

  3. Jai butu pavogtas nemanau kad butu signalas, gal iš to streso palikote kitur, beja vaistinei kameru nėra ar pačioj poliklinikoj? Tokioj istaigoj turėtu buti. . Man irgi buvo iphone pavoge. telefonas buvo išjungtas nei policija ieškos nei ten ka, tik vaizduoja kad ieško. Buvo nustatyta telefono vieta po dingimo kita diena nei jie ten važiavo nei aiškinos tik paskambino paklsuse tu žmoniu ar nepajieme telefona ir viskas o 1000€ ir aišku nuotrauku video vaiku gaila . Va toke musu policija

  4. Aš myslinu kad šitaj vietuj ju apyvagia. Ilgapirsčiai svolačiai. Mana patarymus vyresniem žmanėm butu: tylypanu raikia prikabint linciūgėliu i prisrišt pre rankas arbu juosmene. A dedam pre kelnių dirža. Tadu garantuotai da i vagį nučiupsi kadu trauks. I palycyjas be raikala neraiks trukdyt. Linciūgėli maž Senukas mažna insgyt.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.