Dabar viskas šalia medinės pilies

Anykščių nekilnojamojo turto rinkoje – naujadaras. Iš kailio besineriantys žaidėjai nestokoja fantazijos – jei ankščiau rajone visi parduodami objektai buvo šalia Šventosios upės, tai dabar net ir už kelių kilometrų esantys apgriuvę statiniai – prie Šeimyniškėlių piliakalnio.
Kol kas nekilnojamojo turto skelbimuose siūlytos sodybos prie Šventosios Debeikiuose, pačiuose Anykščiuose ir Andrioniškyje. Jei pardavėjams pavykdavo suformuoti sklypą, net nesiribojantį su vandens telkiniu, reklaminiame pranešime nors ir už pusės kilometro esantis gyvenamasis namas buvo pristatomas kaip ant upės kranto.
Dabar ir Šeimyniškėlių piliakalnis tampa sėkmingo sandorio garantu. Jis būtinai minimas ir parduodant už daugiau nei dvidešimties kilometrų esančius objektus.
„Parduodama sodyba. Netoli Šventosios upė (10 km), Šimonių giria (12 km), SPA Vilnius (22 km), Šeimyniškėlių piliakalnis (24 km)“, – tai yra pagrindiniai pavadinimai, lemiantys kainą, kurie nurodomi kone kiekviename naujesniame skelbime. Būtent "netoli" šių objektų esantys bet kokios būklės statiniai yra patraukliausi pirkėjams.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.