Dabar neberinktų?

Visą praėjusią savaitę skaitytojų teiravomės, kuris iš buvusių Seimo narių tinkamiausiai atstovavo anykštėnus? Rezultatai tikrai nustebino. Jei tendencijos išsilaikys, po ketverių metų sąrašo gale bus Greta Kildišienė.
Stebėtinai žemas darbiečio Ričardo Sargūno populiarumas. Iš apklausoje dalyvavusių beveik pusės tūkstančio respondentų jam savo balsus skyrė tik 10 proc. Paskutinėje vietoje – konservatorė Rasa Juknevičienė. Iki šiol ji buvo vienintelė, kuriai buvo pavykę laimėti rinkimus Anykščiuose, iki tol nieko bendro neturėjus su kraštu. Praėjus 20 metų, tą patį per šiuos rinkimus pavyko padaryti tik G. Kildišienei. Beje, dar rudenį, duodama interviu, parlamentarė  nežinojo visų tų kaimų pavadinimų, kuriuos, kaip pati teigė, buvo išvaikščiojusi skersai ir išilgai.  
Rasos Juknevičienės darbu patenkinti vos 6 proc. rajono gyventojų. Pirmoje vietoje a.a. Vytautas Galvonas su 44 proc. Antroje Leonas Alesionka su 22 proc., o trečioje Antanas Baura su 17 proc.
Toks didelis V. Galvono populiarumas gali būti sietinas tik su didžiuliu domėjimusi viskuo, kas susiję su Anykščiais – ar tai būtų sportas, ar menas, ar kultūra, ar politika…
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.