D. Þiogelis: „Be Vyriausybės pagalbos bus blogai“

Tarybos narys įsitikinęs, jog darbo vietų kūrimui Anykščių rajone reikšmingos įtakos gali padaryti tik pakitęs valstybinis požiūris. Savomis jėgomis anykštėnai, vargu, ar sugebės darbuotojams pasiūlyti itin patrauklios ir pelningos veiklos, o tai reiškia, jog iš norinčių įsidarbinti vos vienas kitas tikrai dirbs.
Dainiaus Þiogelio teigimu, dar keleri metai ir Vilniuje bus pusė visos Lietuvos ekonomikos – panašiai kaip Latvijoje, kurios sostinėje jau koncentruojasi daugiau nei 50 proc. visų šalies resursų.
„Be Vyriausybės iš esmės kitokio požiūrio ir, sakykim, europinių projektų, kurių dar yra šiuo laikotarpiu, darbo čia neatsiras. Jei nebus intensyvinamas finansavimas verslui regionuose Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno, kuris dabar atsigauna, sąskaita, bus blogai pas mus su verslu. Nežinau, kaip dabar sekasi tiems šiltnamiams ar ten surinks reikalingų žmonių… Aš net bijau pagalvoti, nes sakė norinčių ten buvo labai daug, bet ar bus norinčių dirbti, tai nežinau. Èia skaudi tema – Vyganto Šližio tokia mintis buvo: gerų vairuotojų visada trūko, o blogų ir dabar pilna“, – apie verslo tragišką situaciją krašte radijo stočiai „Nykščiai FM“ kalbėjo D. Þiogelis.   
Jo teigimu, į Anykščių rajoną geriausiu atveju gali investuoti tik vidutinis verslas. Apie stambųjį kapitalą neverta net svajoti.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.