COVID-19 situacija Anykščių rajone

  Šiuo metu pagal Statistikos departamento pateiktus duomenis Anykščių rajone statistinių sergančiųjų yra 92, iš viso pasveikusiųjų nuo ligos pradžios 1 633, iš viso mirusiųjų 91 (46 dėl COVID-19 ligos, 45 dėl kitų ligų), iš viso patvirtintų atvejų 1 863.

   Per laikotarpį nuo 2021-10-01 iki 2021-10-07 fiksuoti 52 nauji susirgimo atvejai Anykščių rajone, 21 asmuo pasveiko.

   Pagal naujus atvejus 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų Anykščių rajonas yra 11 vietoje (pagal mažiausiai susirgimo atvejų turinčias savivaldybes) su rodikliu 437,6 (šalies rodiklis 887,9). Pagal spalvines zonas Anykščių rajonas yra raudonoje zonoje (C3).

Vakcinacija

   Per pastarąją savaitę Anykščių rajono gyventojų skiepijimui panaudotos 391 vakcinos dozės. Iš viso – 17 063 vakcinos dozės: pilnai paskiepyti 15 876 gyventojai, dalinai 802 gyventojai, t. y. vakcinuota 73,7 proc. gyventojų: pilnai – 70,2 proc., dalinai – 3,6 proc. Pakartotinai (III skiepu) paskiepyti 385 asmenys. Lietuvoje vakcinuota gyventojų 61,7 proc.: pilnai – 58,4 proc., dalinai – 3,4 proc. Pakartotinai (III skiepu) paskiepyti 36 702 asmenys.

   Anykščių miesto ir rajono gyventojai kviečiami skiepytis be išankstinės registracijos Anykščių vakcinacijos centre kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 iki 14.00 val. Visa aktuali informacija teikiama Vakcinacijos centre ir tel. mob. Nr. 8 664 36778 (darbo dienomis nuo 8.00 iki 15.00 val.).

   Šią savaitę gauta 126 gamintojo „Pfizer“ ir 50 „Janssen“ vakcinos dozių.

„Pavėžėjimo paslauga“

   Nuvežti/parvežti 9 asmenys į Mobilų patikros punktą/ligoninę.

Dezinfekcija

   Dezinfekuotos 7 daugiabučių laiptinės.

Protrūkiai

   Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla ir Anykščių Antano Baranausko daugiafunkcis centras.

Testavimo apimtys Mobiliame patikros punkte

   Šią savaitę iš viso atlikti 283 tyrimai: PGR – 146, antigenų – 137.

COVID-19 tyrimai VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninėje

   Atlikti 73 PGR profilaktiniai ir (arba) tiksliniai tyrimai pacientams, 6 teigiami, 67 neigiami; profilaktiniai greitieji antigeno testai pacientams – 40, iš jų 3 teigiami, 37 neigiami.

19 komentarų

 1. Kiek numirė nuo vakcinos ??

  • Lietuvoje tokių dar nebuvo. Tik 0,18 proc. nuo bendro vakcinacijų skaičiaus sukėlė šalutinius požymius, įskaitant paraudimą, skausmą durio vietoje ir pn.
   Asmeniškai žinau 4 žmonės kurie mirė nuo covido ir 1 žmogų kuriam po vakcinos buvo šalta, nemiga ir pn.

 2. Pasiskiepijau jau senai ir labai džiaugiuosi ko ten bijot niekas nemirė nuo vakcinos o miršta nuo ligu

 3. Šią svaitę mirė 2 vyrai virrš 50 m. Abu vakcinuoti 2 kartus. Vieną vežė į priimąjį, bet nieko nepadarė- krešuliai- mirtis. Antras vyras po nakties- kūnas buvo jau sustingęs, žmona prabudo su lavonu.

 4. Nuo likimo nepabėgsi kiek skirta tiek gyvensi ar paskiepytas ar ne

 5. nebesuprast ir kas čia darosi su tokiais koronos skaičiaus, jau ir daug pasiskiepijusių, bet skaičiai auga. Gal nebesisaugo žmonės, kaip per ankstesnius karantinus, kai viską draudė, kai net lauke reikėjo vaikščioti su kaukėm, dar geriau su respiratoriais, reikalaudavo parduotuvėse naudotis vienkartinėmis pirštinėmis, laikytis atstumų ir pan. Skiepų nebuvo, o skaičiai buvo mažesni. Ar čia jau sunkiai serga ir paskiepyti, ar mirtys dėl užleistų, negydytų per pastaruosius metus onkologinių, širdies ir kraujagyslių ligų

  • Viskas susideda. Bet corona yra. Ir protingas žmogus suvoks, kad skiepitis reikia ir pastoviai aiškinama, kad 100 nėra garantijos… Bet žmonės ar nemoka medikų, mokslininkų išklausyti ar kažkoks aptemimas ateina…visi antivakseriai tampa tampa chemikais, biologais, genetikais, plaučių ligų specialistais,turi gerą imuninę sistemą….. Graudu…..

 6. Didelę klaidą daro savivaldybė organizuodama šventes ir festivalius ir rizikuodama žmonių gyvybėmis

 7. Nu Žmonės

  Baikit stebėtis, kad tas virusas yra, kad ir dauguma pasiskiepiję. Juk virusologai aiškiai pasakė, jog šis virusas jau niekur nedings, su juo teks gyventi visąlaik. Tai bus kaip dar papildoma gripo rūšis. Turėjom 6 gripo rūšis, dabar bus 7 rūšys. Ir jis visą laiką cirkuliuos – ar tu būsi pasiskiepijęs, ar sirgęs, ar nesirgęs. Čia kaip loterija , kas užsikrės, o kas ir ne. Bet, kai jau turim šiokių tokių antikūnių, tas virusas nėra toks jau baisus. Tik pirmą kartą su juo susidūrus yra sunkiausia kai kuriems. O visokie ribojimai nedaug kuo padės.

 8. Dabar išskyrus gydytojus ir mokslo daktarus, visi yra aukščiausio lygio medikai. Ir kam tie mokslai. Turim ir taip chirurgus, okulistus, farmacininkus, ginekologus.. Pilna darbi birža.Ir ko jie dirba kosmetologais, pardavejais, vairuotojais, statybininkais. Ir dejuoja, kad negali patekti pas gydytojus. Prašom, vietų yra. Eikit antivskseriai ir dirbkit.

 9. tam OOOO.ale tau keli antivakseriai taip smegenis išgręžė.kaip atrodo tau,žemė plokščia ar ne.

 10. o kirminas išlindo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.