Cirkas ant vandens – sulūžo raudonoji amfibija (video)

Kurį laiką stebėję nesėkmingus mėlynosios „Paskenduolės Veronikos“ bandymus, dabar anykštėnai turi naują pramogą – sulūžo ir kita amfibija.

Samdytai amfibijai gerai sekėsi ten, kur upės tėkmė nedidelė ir lygus dugnas. O štai ėmusis darbo kitoje tilto pusėje, kur ir buvo bandyta komunalininkų naujoji amfibija, sulūžo ir raudonoji. Teko kviesti suvirintojus, kad jie suvirintų strėlę. Šventoji, pasirodo, ne iš kelmo spirta, priešinasi bet kokiam šienavimui technika, ypač jei ji skirta ežerų, o ne upių priežiūrai.

Beje, TV3 televizija ruošia siužetą apie nesėkmingą anykštėnų pirkinį ir sėkmingą svečių pjovimą, Televizija prašė „Šilelio“ atsiųsti fotografijų,, kaip atrodė pirktoji amfibija. O štai, kad sulūžo ir kita, jau nebespės į siužetą įtraukti. Siužetas turėtų būti parodytas šiandienos žiniose.

Linas BITVINSKAS

 

 

18 komentarų

 1. Nustatyta jog upė šventoji nedraugiška amfibijoms, faktas

 2. Nebutu debilai kas vadovauja darbininkam niekas neluztu. Kur jus matet kad pradeda pjaut auksciau,o poto bando pjaut kur jau prinesta begale is auksciau pjautu zoliu.

 3. Smagu lekiu ziureti

 4. Tai kur žiūri žalieji – valstiečiai. Čia jų sporto šaka. Kodėl Treneris iš Seimo nepasirodo arba vietiniai veiklų profesonalai?

 5. Panaikinkim uztvanka tai galesim du amfibijom duotis

 6. Jeigu būtų viskas kaip pas normalius žmones, būtų neįdomu, nei ką rašyti, nei ką filmuoti…..

 7. Oho kiek laimes, kad kazkas kazkam sugedo (gal upes nebevalys, galesim toliau dziugauti). Buvau nulekes paziuret ir isivaizduojat kokia nesekme, amfibija kazkodel dirba

 8. Koks vadovas, tai tokios ir pasekmės.

  Koks vadovas, tai tokios ir pasekmės.

 9. Cirkus krečia ir tiek….

 10. ko
  jus
  lendat prie tos upes,neturit,kas veikt?gamta pati susitvarkys.

 11. keistuoliai

  darykit kaip seniau,su dalgiais ,o ne pirkit kazkoki mesla uz 70ke 😉

 12. Pelkiu siaubas

  Pradeda pjauti auksciau po to zemiau tai ko jie nori 😂😂

 13. Suvyt visus valdininkus i upe,kurie pirko sitas ateiviu amfibijas,ir tegul dabar rankom rauna zoles.🤣 Gal tada suzinos ka reiskia tratinti valdiskus pinigus,kai savo uzpakaliais pajus pasekmes.😈 Va kaip tik miesto sventes programa nuobodi,butu sventes vinis, stebeti kaip valdininkai ravi Sventaja.🤣

  • nu tai pasižiūrėjai , kaip raudona valtis tratina pinigus į savo kišenę iš tavo sąskaitos ir tau liks tik vaflius džiovinti ir ant laidų kabinti. Rudenį turėsi sucharių. Cha-cha-cha

  • Reikia paskubėti kol neįzoliavo nuo visuomenės.

 14. kad ir už raudona reikės sumokėti nemažą sumelę. Daugelis galvojam ,kad gal ir gerą buvo tą pirktoji,bet koks nemokša atsisėdo ir norėjo pavaizduoti va ir gavosi, o dabar kalbų ,kalbelių per visas televizijas bus. Čia pat šventė ir reikia kariauti su žolėmis juk buvo laiko anksčiau ir visą laiką reikia tvarkytis,o ne prieš šventes. Mastau,kad tikrai jau atsibodo tą patį litanija .Vakar mačiau per lietuvos tel.reportažą kas netingi tas kalba nieko nedarydami tai eikit ir raukit rankomis,o ne kritikuokit. Atrodo aš geriau dirbsiu tik ne buvę,bet taip nesigauna mielieji ,reikia ir kultūros savyje turėti ir nešmeižti kitų. Tik viena moteris teisingai pasakė ,Šaunuolis meras neironizavo buvusių juk šventė čia pat . Jokių budu neginu,bet tikrai pabaodo.

 15. Aii tai kad irgi galejo anksciau pjaut ta zole o ne po 12 metu kur visa upe pilna zoliu tada ir neteiketu pirkt cia jokiu nesamoniu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.