Chaosas auga – trys partijos blokavo kelią į pokyčius

Per paskutinį Anykščių rajono tarybos posėdį vyravo demokratija – tarybos nariai balsavo kaip kas norėjo ir kaip kam reikėjo. Nepaisydami, kad jų sprendimai brangiai rajonui kainuos. Be odiozinio sprendimo dėl Kurklių mokyklos, kuris rajono biudžetą gerokai patuštins, priimtas dar vienas pinigams imlus sprendimas nieko nekeisti   VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ struktūroje ir įkainuose.

Savivaldybė informuoja, kad 2019 m. vasario 5 d. numatytas VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ visuotinis dalininkų susirinkimas neįvyks. Ir nurodo priežastį, nes „Tarybos posėdyje, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai, Lietuvos socialdemokratų partijai, Lietuvos liberalų sąjūdžio partijai atstovaujančių ir dalies kitų Tarybos narių balsais nebuvo pritarta sprendimui „Dėl įgaliojimų suteikimo savivaldybės atstovui dalyvauti viešosios įstaigos „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ visuotiniame dalininkų susirinkime“. Sprendimu dalininkams įstaigos direktorius siūlė pakeisti įstaigos struktūrą, patvirtinti naują pareigybių sąrašą ir keleivių vežimo užsakomaisiais reisais ir teikiamų paslaugų kainas. Artėjant turistiniam sezonui šie sprendimai buvo ypač aktualūs ir tik dar pablogins ir taip sunkią įstaigos finansinę situaciją“.

Pasak savivaldybės,   kitas VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ dalininkas Susisiekimo ministerija – siūlomiems sprendimams pritarė. Reikia priminti, kad “siauruke” dirba rajono tarybos narys liberalas Saulius Rasalas.

NYKŠČIAI

5 Komentarai

 1. Nereikėtų į vieną sprendimo projektą įtraukti keletą klausimų, geriau juos išskirstyti į atskirus , tada leistų pasiekti norimus rezultatus.

 2. KAIP PAKENKTA MERUI TUBIUI

  Mere Kęstuti Tubi, jei tas jus apskundęs, provokatoriumi tapęs “rėmėjas” nepakišo jums jūsų namuose voko su žymėtais eurais ir jei po to užgriuvusi STT tų eurų nenustatė, niekas negali kaltinti Jūsų kyšio paėmimu. Jei minėtas “rėmėjas”, galimai pasisiūlęs jus remti, pervedė pinigų sumą į jūsų rinkiminio sąrašo oficialią sąskaitą viešai – tai ne kyšis. Tai suplanuota provokacija jums ir jūsų sąrašo žmonėms pakenkti prieš pat rinkimus akcija. Akcija pavyko, iš visokių komentarų matyti, kad jos buvo laukta ir ja pasinaudota. Tikslas – pakenkti Jums rinkimuose, jus sukompromituoti, nes kai kam nereikalingas Meras, kuris neleidžia vogti.Šita provokacija neiškrito iš dangaus. Jai buvo ruošiamasi. Jau virš metų “Anykštoje” vyko Jūsų pjudymo kampanija, stengtasi sudaryti įvaizdį blogo mero, kuris supirkinėja valgyklas, melagis, caras, pilies statytojas, švaistantis lėšas kelionėms, atleidinėjantis iš darbo talentingus kadrus ir t.t., it pan. Ypač aršiai tokie puldinėjimai suaktyvėjo, kai Jūs mere ir jus palaikanti valdančioji dauguma reikliai ir principingai ėmėtės vertinti, kaip efektingai įsisavinamos biudžeto lėšos , kurias D.Vaiginas naudoja neva “ligoninės gelbėjimui”. Šitas ponas “Anykštoje” padaromas “diktatoriaus Tubio auka”, apipilamas pagyromis ignoruojant tikruosius jo veiklos faktus, nustatytus Valstybinės ligonių kasos specialistų. Taip mere Jūs tapote neparankiu kai kurioms interesų grupėms, veikiančioms dėl savo naudos ir su politikos atspalviu. Linkiu Jums ir jus palaikantiems, jumis pasitikintiems ir jūsų neišdavusiems sėkmės.
  Jei STT gavo konkretaus asmens skundą, tirti jį privalo. Tačiau iš spaudoje paskelbtų kaltinimų matyti, kad jie sukurpti baltais siūlais ant juodo rūbo ir neatlaiko rimtos analizės. Iš tiesų pakvipo “juodųjų technologijų” kvapeliu su Pravieniškinių specų lygiu. Manęs tai nestebina. Tikslas pasiektas – rinkimams pakenkta.

 3. STT negalėjo pinigų sužymėti, nes kyšį duodantis asmuo nebuvo joks provokatorius ir ne jis apskundė 2018 09 mėn. mero veiklą STT.
  Pinigai nebuvo pervesti į sąskaitą, pinigai buvo nuvežti į Karvį mstl. Ežero gatvė 31.
  Jokio tikslo pakenkti rinkimams, nebuvo, buvo tikslas- saugojamame Anykščių miesto senamiestyje pradėti vykdyti naują veiklą.
  Kyšį padavęs ir sulaikytas asmuo galimai pradžioje kreipėsi į tėvams artimą konservatorių partijos atstovą, po to pas merą. STT oficialiai informuoja, kad savivaldybėje buvo susitarta. Pinigus vežė į Karvį, todėl STT turėjo greitai imtis priemonių ir sulaikyti abi nelegalaus sandėrio šalis.

 4. o tai Pajuodis ne Tubio komiteto sąraše ???

 5. nusiimk rožinius akinius. Tubis į kairę ir į dešinę svaidėsi kaltinimais kitiems su šūkiu “neleisiu vogti”. Dabar aišku kodėl, nes pats vienas viską norėjo apžioti. Paspringo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.