„Centro taurės 2019“ turnyre triumfavo Anykščių sunkiaatlečiai

Praėjusį savaitgalį Anykščių sunkiosios atletikos salėje buvo surengtas tarptautinis turnyras „Centro taurė 2019“. Dėl aukso medalių varžėsi pajėgūs Vilniaus, Klaipėdos, Degaičių, Panevėžio, Marijampolės, Simno, Anykščių ir Latvijos sunkiaatlečiai.

Mūsų miesto atstovai pademonstravo didelį ryžtą ir įveikė visas ekipas, iškovodami pirmąją vietą komandinėje įskaitoje.

Savo svorio kategorijose aukso medalius iškovojo: Tomas Miškeliūnas (sv. kt. 61 kg; išrovė 80 kg, išstūmė 100 kg), Arnas Baklanovas (sv. kt. 73 kg; 80-100 kg), Mindaugas Lapinskas (sv. kt. 81 kg; 85-105 kg).

Antrąją vietą užėmė Benjaminas Orlovas (sv. kt. 102 kg; 115-150 kg).

Gintarė Bražaitė merginų grupėje pagal Sinklerio taškus tapo čempione (90-100 kg.).

B. Orlovas užėmė trečią vietą pagal Sinklerio taškų sumą tarp visų dalyvavusių atletų bei gavo taurę už sunkiausią iškeltą štangą.