Bylinėtis paprasčiau?

UAB „Anrestas“ ir toliau nesilaiko darbų atlikimo grafikų. Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis sako, jog, net ir skyrus pakankamą finansavimą bei pagrasinus finansinėmis sankcijomis, rangovai niekaip nesuvaldo situacijos ant pastolių, atremtų į Kultūros centro sienas.
Šiais metais renovacijos renovacijai skirta daugiau nei 380 000 Eur. Tačiau vis tiek vėluojama, o kas dėl to kaltas – neaišku. Pasigirsta vis daugiau nuomonių, jog minėtoje statybinėje organizacijoje kitaip ir nesugebama.
„Anrestas“ turi sutartį, kuri pasirašyta dar ankstesnės valdžios. Pagal ją ir vėl vėluojama. Nors jau ir teismo sprendimas yra dėl J. Biliūno gimnazijos ne laiku atliktų darbų, tačiau jų tai smarkiai neišjudino. Tikriausiai, todėl, jog tai tik pirmas atvejis, kai savivaldybė laimėjo. Ankstesnė valdžia net nebandė rimčiau pareikalauti. Akivaizdu, jog šis rangovas bus priverstas skaitytis su tuo, kas parašyta sutartyje. Su teisininkais jau vėl tariamės dėl „Anresto“ reikalų. Pozicijos nekeisime, reikalausime kokybiškos ir laikų atliktos renovacijos. Tokių dalykų, kaip neatliktų darbų priėmimas, nebebus. Kodėl su kitomis įmonėmis nėra jokių problemų?“, – retoriškai klausė K. Tubis.
Meras pasidžiaugė, jog darbą administracijoje pradėję Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos bei Statybos skyrių naujieji vedėjai turi užtektinai kompetencijos, reiklumo, todėl sugebės užtikrinti, kad visų sutartyse su rangovais detalių būtų laikomasi kaip ir numatyta dokumentuose.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.