Buvo ir tokių, kurie sakė: „Tegu jie dvesia“…

Ketvirtadienis buvo nerealus. Renginiui „Siekime pergalių ne tik krepšinio aikštelėje“, kuris buvo skirtas rinkti aukas beglobiams gyvūnams,  ruošėmės kruopščiai ir organizuotai, tačiau tuo pačiu kiekvienas komandos narys giliai širdyje jautė nemažą jaudulį dėl to, kaip viskas klostysis vietoje. Buvo, nors ir minimaliai, bet buvo baimės, jog darbas gali būti neįvertintas ir užsibrėžtų rezultatų pasiekti nepavyks. Visgi mes įsitikinome, jog tiek Anykščiuose, tiek Utenoje beglobiams gyvūnams neabejingų žmonių yra labai daug.

Mano komanda visą tą laiką, nuo momento, kai buvo nuspręsta organizuoti šią akciją atidavė visą save, įdėjo be galo daug širdies, o nuo pirmadienio retas galėjo ir laiku nueiti miegoti. Kada tu vėlai vakare pastebi dalykus, kuriuos reikia pakeisti atliktuose darbuose ir žmogus iš karto puola taisyti ir siekti išgauti kuo geresnį variantą be jokio atlyginimo arba naktį sugalvojęs idėją pašoka iš lovos ir puola pasidalinti ja su kolegomis yra neįkainojamas dalykas. Pas mus komandoje nėra nė vieno profesionalo, bet aš šių žmonių nekeisčiau į jokius specialistus. Kodėl? Atsakymas paprastas ir aiškus. Tu gali išmokyti gyvūnams neabejingą mėgėją dirbti suteikdamas laisvę jo sprendimams, o specialisto niekada neišmokysi mylėti gyvūnų.

Puikus komandinis darbas iš organizacinių darbų persikėlė į veikimą renginio metu. Ir čia niekas nesikeitė. Komanda ir toliau išliko komanda. Per visą aktyvią 9 valandų veiklą nė vienas kolega nė nepagalvojo apie tai, kad aš nenoriu daryti vieno ar kito dalyko. Nė vienas nepuolė vertinti, jog vieno darbas lengvesnis, kito sunkesnis ir noriu keistis. Labai gerbiu Jūsų atsidavimą ir kantrybę.

Įvykęs renginys pasiteisino dešimtis kartų geriau nei galėjome tikėtis ir ką galiu pasakyti dar. Džiaugiuosi ne tik dėl bendro akcijos pasisekimo, bet ir dėl to, jog Jūsų darbas buvo įvertintas paprastų piliečių. Jie parodė, kad yra pasiruošę ne tik keisti prastą keturkojų situaciją Lietuvoje, bet ir išreiškė pasitikėjimą mūsų organizacija.

Niekada neabejojau, kad jaunimo apjungimas į vieningą organizaciją yra reikalingas. Labai džiaugiuosi, kad kartu su Simu Buterlevičiumi, kuris irgi yra neabejingas gyvūnams pagaliau šią idėją pavertėme realybe.

Nė neabejokite, kol turime tokią komandą, kurią netrukus planuojame dar labiau plėsti „Viskas yra įmanoma“ organizacija toliau augs, įgaus vis didesnį svorį visuomenėje, apims vis daugiau beglobių gyvūnų problemų ir joms ieškos sprendimų. Svarbiausia tikėkite mumis ir mus palaikykite, o mes tikrai nepagailėsime ir bemiegių darbingų naktų.

Kitas dalykas nedidelė, bet vis dar egzistuojanti žmonių grupė nepripažįstanti gyvūnų kaip tų, kurie turi jausmus, jaučia skausmą. Keli savanoriai skirtuko su akcijos informacija davimo momentu buvo šokiruoti tokių posakių kaip „Tegu jie dvesia, tada bus geriau visiems“, „Nemėgstu aš gyvūnų, geriau žmonėms gerą darytumėte“ ir panašių. Kai bandai perduoti gerą emociją žmonėms ir gauni tokį atsaką nėra labai malonu, bet smagu, kad mūsiškiams tokie dalykai nesunaikino motyvacijos, nepalaužė jų ryžto, o, priešingai, dar labiau atvėrė akis ir užkūrė norą kuo greičiau keisti esamą situaciją.

Penktadienį mūsų laukia vizitas į Utenos prieglaudą, kur galėsime išdalinti visą į vieną vietą suneštą žmonių gerumą. AČIŪ Komandai, AČIŪ prijungusiems anykštėnams ir uteniškiams, krepšininkams ir visiems kitiems, kurie mums padėjo.

Ainius STRAZDAS, renginio „Siekime pergalių ne tik krepšinio aikštelėje“ koordinatorius

15 komentarų

 1. Tokiems nuoširdžiai linkiu patiems dvėsti.

 2. Vilnius-Anykščiai

  Šaunuoliai! Sėkmės jums ir toliau darant gerus darbus!

 3. Ar jum ne sarmata?

  Valdžia iš žmonių atima jau ir paskutinius duonos kąsnius, o jum kartais ne sarmata prašyti iš tų pačių žmonių? Kodėl nedarote akcijos prie valdžios institucijų? Kodėl ne prašote iš tų žmonių kurie tik darosi turtingesni a? Jei jau darote tokias akcijas tai pradekit nuo valdžios o ne nuo paprastų žmonių!

 4. Nemylintys gyvūnų nemyli ir žmonių.Tai – šventa tiesa.

 5. SAUNUOLIAI

 6. Ar jum ne sarmata?

  Jo maximoj apyvarta padarė o jus sakote šaunuoliai? Čia reklama gera padaryta ir kažkam tik į naudą.

 7. Labai gera daryti kitiems gera, kad ir gyvūnams, jie mūsų planetos gyventojai ir su jais reikia dalintis paskutinių duonos kąsniu, o valdžia tegu gyvena sau. Šaunuoliai.

 8. Nu netikiu ,kad taip kas nor sakė.myli žmones gyvūnėlius.nekelkit sau uodegos ,kad jus geručiai ,o kiti va kaip kalba.

 9. mano nuomone kas suni labiau myli negu zmogu ,tai jau ligonis

 10. Bet jau komentarai, baisu skaityti. Jauni žmonės stengiasi, daro gera, o čia tokie komentatoriai. Baisu skaityti, kai žmonės amžinai nepatenkinti. Žmonės, kas su Jumis darosi?! Niekas juk nevertė aukoti, aukojo tas kas norėjo, ir kas turėjo tam pinigų. Tai ko čia verkti? Toks gražus laikotarpis metuose, tokie geri rūpestingi, motyvuoti jauni žmonės,kuriems rūpi gerovė tų, kurie patys negali savimi pasirūpinti. Labai graži akcija, šaunuoliai! Anykštėnai, įneškite į savo gyvenime optimizmo, ir mokėkite pamatyti gražius dalykus, mokėkite pasakyti ar parašyti gražų žodį.

 11. Labai protinga labiau mylet gera suniuka , nei chujova zmogu …GYVUNAI VISADA BUNA GERI , O CHUJOVI ZMONES TO NESUPRANTA

 12. Ačiū jus darot gerus darbus, o kas linki bloga patiems sugrįš.

 13. norais kelias į pragarą grįstas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.