Bus ribojamas judėjimas

 

Kovoje su koronavirusu – naujos priemonės. Saulius Skvernelis socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė, kad šventinį Velykų savaitgalį bus ribojamas patekimas į visus šalies miestus ir miestelius.

Pasak S.Skvernelio, tam užtikrinti bus pasitelkiami pareigūnai. „Tam, kad būtų užtikrintas kuo mažesnis judėjimas, šiandien COVID – 19 komitete nutarėme imtis papildomų priemonių. Šventinį savaitgalį bus ribojamas patekimas į visus šalies miestus ir miestelius. Tai užtikrins policijos pareigūnai, prireikus jie pasitelks karius, šaulius, policijos rėmėjus, kitus talkininkus. Į pagalbą kviesime savivaldybes, prašysime techniškai apriboti visus nebūtinus įvažiavimus į miestus ir miestelius.
Išimtys bus taikomos tais atvejais, kuomet bus vykstama dėl artimųjų, giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, taip pat kai vykstama dėl būtinojo darbo atlikimo ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo. Draudimas negalios tiems, kurie vyks į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto. Galutinis sprendimas dėl išvardintų priemonių bus priimtas trečiadienio Vyriausybės posėdyje. Artėjantis savaitgalis yra tikrai kritiškai svarbus. Prašau visų susitelkti ir elgtis labai atsakingai. Jei viskas praeis gerai, gali būti, kad palaipsniui galėsime pradėti pereidinėti prie lengvesnio režimo“, – rašo S.Skvernelis.

NYKŠČIAI

9 Komentarai

  1. O ar iš Anykščių bus galima į kolektyvinį sodą? liks daržai nesodinti

  2. galėsi upe nuplaukt

  3. Į mikierius žvejoti galėsiu nuvikti

  4. Jei bus galima pasakyti, kad važiuojame į savo sodą Molėtų rajone tai iš tokio eismo ribojimo nulis naudos, kaip ir iš viso karantino paskelbimo leidžiant viso pasaulio lietuviams parvažiuoti namo su virusu.

  5. Kodel leido virusa ivesti,o per juos turim kenteti ir gyventi nezinomybeje .

  6. Kas norės , tas nuvažiuos

    Juokingi norodymai. Kas norės , nuvažiuos prieš savaitgalį , o sugįš viena ar dviem dienom vėliau. Kokia čia problema . Tuo labiau , kad dabar beveik niekas Lietuvoje nedirba…DDD

  7. Is darbo kito rajono gryzti galima bus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.