Bus konsultuojami smulkieji Anykščių verslininkai

Ûkio ministerija, siekdama paskatinti Lietuvos regionuose naujų verslų kūrimąsi ir esamų plėtrą, pradeda informacinių renginių ciklą, kuriuose bus pristatytos Verslo konsultantų tinklo ir Europos Sąjungos (ES) investicijų galimybės smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams.
Pirmasis renginys „Verslo konsultantų tinklas: profesionalų konsultacijos tavo verslo plėtrai“ vyks rugsėjo 19 d. Utenoje.
„Šiais renginiais norime paskatinti vietos verslininkus išnaudoti Ûkio ministerijos siūlomas galimybes verslo pradžiai ir plėtrai. Pristatysime Verslo konsultantų tinklą, į kurį galima kreiptis konsultacijų iki penkerių metų veikiančioms smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėms. Taip pat vyks susitikimai su savivaldybėje dirbsiančiais Verslo konsultantų tinklo konsultantais, su kuriais galėsite aptarti jūsų verslui aktualius klausimus, išgirsti įžvalgų ir patarimų“, – sako ūkio viceministras Marius Skarupskas.
Informacinis nemokamas renginys Anykščiuose numatytas rugsėjo 22 d. Registracija skelbiama VšĮ „Versli Lietuva“ tinklalapyje.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.