Burbiškio dvare Sigutis Obelevičius susitiks su japonais

Anykščių rajono mero Sigučio Obelevičiaus darbotvarkėje ketvirtadienį, lapkričio 14 dieną, numatytas reikšmingas susitikimas.

Nurodoma, kad ketvirtadienį 12 valandą S. Obelevičius Burbiškio dvare susitiks su Japonijos ambasadoriumi ir Tokijo didžiausių įmonių asociacijos atstovais. Koks susitikimo tikslas – nenurodoma. Priminsiu, kad buvęs meras Kęstutis Tubis tiesė bendradarbiavimo tiltus su viena Kinijos provincija. Reikia tikėtis, kad po susitikimo Burbiškio dvare Anykščių bendradarbiavimo geografija dar labiau išsiplės.
Linas BITVINSKAS

14 komentarų

 1. Tegu pasiskolina iš patarėjo Vaigino varlytę ir smokingą. Atrodys kaip imperatorius nuosavame dvare. 🙂

  • Užteks nors kelnes su švarkeliu išsilyginti , kad neatrodytų kaip visada . Jeigu pats nesugeba , patarėjų tegul paprašo. Vis dėlto jis atstovauja Anykščių kraštą , kurortą.

   • Jadze Svėdasų

    niekus rašot. Būtent kurorte visi turi jaustis laisvai, patogiai ir atsipalaidavę. Tą ponas meras ir parodo, o visokie ten išsiblizginę lai vaikšto tarp kabinetų ar kur ten…

 2. Garbingų svečių priėmimas svarbus įvykis, bet svarbu visumenei žinoti kas finansuoja šį foršetą.

  • o kas yra foršetas? Foršmaką žinau – tai toks žydiškas silkės patiekalas, o kas tai per daiktas foršetas, gal čia koks Juozo patiekalas?

   • galite ir susiprasti, o ne tik apie silkę ir baltą mišrainę galvoti!
    čia norėta pasakyti : pobūvis, organizuojamas įvairiomis progomis: po seminarų, konferencijų, oficialių pasitarimų, jubiliejų ir kitų švenčių -furšetas.

 3. Sliuktainis Zbignevas

  Ans Tegu alaus insauna normaliai prieš tai ,pamatys kad japoniškai lengva sneket…Ir būtinai turi būt prasegta pagrindine kelnių kišenė

 4. Butu puiku jei Siguti issiveztu japonai ,nes is musu mero absoliuciai tuscia vieta, nebent gelytems auginti.

 5. A keulu skers

  tam raikalui?

 6. Japonai tikriausiai vaisins ju gerimu sake , tik kad meras nepadaugintu , o tai paskui taps kamikadze.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.