Būklė apgailėtina

Prieš 15 metų Anykščių vizitine kortele buvęs siaurasis geležinkelis tampa turistams pavojingu objektu – ypač tiltas per Šventąją ir jo prieigos.
Taip atrodančių infrastruktūrinių įrenginių niekas iš vietinių jau nepamena. Dešimtmetį kalbama apie būtinybę remontuoti tiltą, kuriuo uždrausta vaikščioti net pėstiesiems, tačiau į priekį nepasistūmėta. Panašu, jog anykštėnų „siauruko“ veikla nebedomina, o objektu naudojasi tik pavieniai asmenys kaip susisiekimo priemone.Nykiausiai atrodo tilto prieigos ir žaisliniai tako likučiai, turėję atspindėti mūsų požiūrį i poilsiaujančius ir bežaidžiančius vaikus.
Dar vasaros pradžioje viena  iš įmonės dalininkių – Susisiekimo ministerija – prakalbo apie tai, jog norėtų trauktis iš VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“. Vis dėlto dar kartą bandyta „siauruką“ įkvėpti naujam gyvenimui – konkurso būdu atrinktas naujas įmonės direktorius. Juo tapo Þydrūnas Kvedaras, tačiau pastarajam, dėl įvairiausių teisinių procedūrų iki šiol taip ir neteko pasirodyti naujajame darbe.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.