Brangūs žirgai nusipelno geriausių sąlygų

Birželio 1 dieną „Bėk bėk, žirgeli!“ šventės metu buvo išbandytas naujas Niūronių hipodromas.

„Lietuvos žirginio sporto federacija informuoja, kad „Bėk, bėk, žirgeli!” konkūrų varžybos, kurios vyko birželio 1 dieną, buvo vykdytos vadovaujantis Tarptautinės žirginio sporto federacijos oficialiais varžybų vykdymo reglamentais ir konkūrinio jojimo taisyklėmis, kurios apibrėžia tarptautinių konkūrinio jojimo varžybų vykdymą. Tai reiškia, kad šios „Bėk, bėk, žirgeli!“ varžybos, buvo organizuojamos laikantis tarptautinių standartų, kas byloja apie ypatingai kruopštų ir nuoseklų pasiruošimą varžybų vykdymui, bei jų kokybės užtikrinimą.

Manau, kad kitais metais varžybos pritrauks dar daugiau ne tik šventės svečių, tačiau ir dalyvių, kurie džiaugsis turėdami aukšto lygio siekiančias konkūrinio jojimo varžybas“, – sakė Lietuvos žirginio sporto federacijos generalinė sekretorė Raimonda Palionytė.

„Džiaugiamės, kad atsirado dar viena varžybų vykdymo vieta, kuri užtikrina geras sąlygas dalyviams, o ypatingai – žirgams. Varžybų aikštės gruntas yra viena svarbiausių priežasčių, dėl kurios raiteliai atvyksta į varžybas ir jose dalyvauja. Geras gruntas užtikrina geresnį pasirengimą žirgams atsispyrimo, šuolio ir leidimosi fazėse, todėl kiekvienas raitelis yra suinteresuotas saugoti savo žirgus ir išnaudoti jų geriausias darbines savybes tik esant geram gruntui.

Brangūs žirgai nusipelno dalyvauti geriausiomis sąlygomis. Todėl siekiant, kad į varžybas atvyktų vis daugiau ir aukštesnio lygio raitelių, gruntas, varžybų prizinis fondas, aplinka, sauga varžybų vietoje yra tie dalykai, kurie yra svarbiausi.

Dėkojame Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktoriui Žilvinui Ovsiukui ir visam organizaciniam komitetui, kuris stengiasi, kad žirgų sportas Lietuvoje įgautų vis kokybiškesnį pagreitį“, –  teigė Lietuvos žirginio sporto federacijos prezidentas Gediminas Gutkauskas.

Paulius  Žukauskas

Vienas komentaras

  1. saunu kad tobulejame.Anyksciai pagal mazus resursus lenkia aplinkinius rajonus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.