“Boso” dieną pradėjo nuo saldumynų

Šiandien minima Boso diena. Didžiausias Anykščių rajono “bosas”, meras Sigutis Obelevičius rytą buvo pasveikintas pavaldinių.

“Pasirodo, šiandien “Boso” diena ir štai toks keksiukas iš pačio ryto nuo mielų bendradarbių iš komunikacijos, turizmo ir kultūros skyriaus… Taigi, su “Boso” diena, kolegos vadovai…” – pasidalino džiaugsmu S. Obelevičius.

NYKŠČIAI

10 Komentarai

 1. Labai prisišventė Kultūros ir komunikacijos skyriaus specialistės . Be kalbos tvarkytojos paslaugų jau nebemato teksto klaidų oficialiame šios disnos pranešime apie seniūnaičių rinkimus.
  Žurnalistai, padėkite savo kolegei sunkioje valdiškoje tarnyboje!

 2. Kam jam tas kėksas, būtų geriau mergų iš Panevėžio atveži😀

 3. Dirbkit, o ne švęskit iš pat ryto

 4. Man pasistojo toks klausimas: kokio lygio vadovą galima vadinti bosu? Įmonės, padalinio, brigados… Bosu mes vadinam žmogų, kuris renka garažo kooperatyve mokesčius už elektrą. Kaip manot?

  • aš manau, jeigu tik toks klausimas, tai eik geriau į išklausymo centrą pas psichologą. Kartais padeda suvaldyti bereikalingus pojūčius . Mano Petriukui tokių sutrikimų nebūna.

 5. kada žmogus neturi ką veikti, tai prisigalvoja visokių nesąmonių. Boso diena. Tik pagalvokit kokia šventė.

 6. Ar tu žinai?

  Panašu, kad savivaldybėje darosi visiškas supanašėjimas į privataus verslo įmonę, kurioje BOSAS tai asmuo, sukuriantis darbo vietas ir vedantis komandą bendro tikslo pasiekimui.
  Ar viešo administravimo įstaigoje vadovas sukuria darbo vietas? Ar jis savo darbu sukuria visuomenei pridėtinę vertę ar tik vykdo priskirtas pareigas, naudodamas BOSŲ sukurtos pridėtinės vertės rezultatu ir Valstybės skirtomis dotacijomis?

  • Savivaldybės taryba ir jos pirmininkas yra viešojo administravimo įstaiga. Kad tokia yra savivaldybęs administracija, tai taip.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.