„Bočiai“ aplankė Svėdasų senelių globos namus

LPS „Bočiai“ Anykščių bendrijos nariai prieš šv. Kalėdas aplankė Anykščių socialinės globos namų padalinio-Svėdasų senelių globos namų filialo – globotinius.

Kaip pasakoja LPS „Bočiai“ pirmininkė Jorūnė Ragaišienė, į svečius vykta su dovanomis. „Kadangi rajono savivaldybė pagal projektą skyrė lėšų transporto išlaidoms, vieną gruodžio dieną susirinkome 19 senjorų ir, susikrovę į autobusiuką dėžes su dovanomis, skanėstais bei įvairiais prizais, išvykome į Svėdasus. Ten mūsų jau laukė…“ ,- pasakoja J.Ragaišienė.
Anykštėnus pasitiko jau anksčiau lankyti ir nauji šių namų  gyventojai.
„Bočių“ ansamblis, vadovaujamas muzikos vadovės Dalios Vaičienės, sudainavo keletą dainų, savo kūrybos eiles skaitė Regina Karaznevičienė, akordeono muzika visus pradžiugino Albertas Paškevičius. „Renginį puikiai vedė Alma Šinkūnienė, į programą įtraukusi ir globotinius, ir filialo darbuotojus, kurie turėjo įminti mįsles. Atspėjusieji gavo prizus, kuriais labai džiaugėsi. Onutė Eigminienė savo jaunystės dienų draugei Emilijai perdavė kitos draugės, poetės Onos Baliukienės sveikinimą ir savo siuvinėtą angelą bei niekada nenuvysiančią gėlę. Graudus buvo draugių susitikimas… Kai pradėjome dalinti prizus bei saldumynus, vaisius, įsidrąsino ir „šeimininkai“. Zosytė ir dar viena moteriškaitė padeklamavo eilėraščių, kita netgi pasiūlė pašokti. Taip, buvo ir šokiai…Vieni linksminosi, kiti graudinosi…Toks jau tas gyvenimas. Atsisveikinant „įpareigojome“ globos namų gyventojus gyventi taip, kad kitąmet atvykę rastume juos visus!“, – apie išvyka pasakoja J. Ragaišienė.

NYKŠČIAI

2 Komentarai

  1. kad seni zmones lietuvelej ,niekam daugiau nerupi

  2. O ar si skaitytoja kartais ne per TV pagalba rode kuri…..labai jautri moteris priglaudzia svetimus,….Na dabar jau sazininga garbinga nasle .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.