„Blusturgis“ – po stogu

„Blusturgis“ neatšauktas.

Kadangi lyja lietus „Blusturgis“ įsikūrė viešojoje bibliotekoje. Kas buvote suplanavę ten eiti, nedvejokite.

NYKŠČIAI

 

13 komentarų

 1. O, i lindrioku i sagonu tai paimč. Sagoni bulbas pasmožyt su luobenam i sviesta ant viršaus indkrėst su drusku… pats skanumus

 2. Nešk savo kaulus greičiau bibliotekon, gal ir knygą kokią gausi pasiskaityt, o tai sėdi internati ir svajoji apie karštas bulbas 🙂

 3. Kaip neatsakinga. Naudojamasi biudžetinės įstaigos, kurios nuostatuose nepatvirtinta turgaus veikla patalpomis ir aptarnavimo paslaugomis. Įdomu ar tai mūsų rajono kultūros strategijos formuotojų bus priskiriama prie skaitymo skatinimo veiklų viešojoje bibliotekoje ?

  • Nieko baisaus

   Juozai, visgi žmonėm, ne kam. Ne alų gi geria, taip pasikultūrina žmonės. Nepykit

  • nu ir kas čia blogo? vajėtau- kažkas tulikan nubėgo, kibirioką vandens išleido! pagal tave, viską tik draust, bo nevalnia???? tfu, kad tave kur!

   • Bloga yra tai, kad tamsta spjaudotės viešoje vietoje ir viešoje erdvėje. Tai labai neestetiška bei parodo tamstos nekultūringumą. Tamstai tik rūpi kitų sukurtu geru pasinaudoti, dar centą į kišenę gauti ir su iškratytomis iš skudurų ir senienų blusomis nerūpestingai išeiti .
    Koks visuomenei šviesti skirtoje įstaigoje tikslais iš tokio gatvės ar kokios tuščios halės renginio? Gal sulauksime greitai skelbimo ir apie brothel-io paslaugas (edukacijas) po bibliotekos ar jos filialo stogu? Tai irgi senosios kultūros dalis, kuri egzistuoja tik dar nebiudžetines įstaigos pastogėje ir pritraukia tiek turistus tiek kitus lankytojus.

 4. Juozas Juozui

  Bandyk žvelgti į pasaulį ne tik per įstatymo raidę, bet kartais panaudok ir protingumo kriterijus.

 5. kam nuomot patalpas moketi pinigai , jei gali gaut nemokamai

 6. Gal ir mes iš parko su savo programa galime persikelti į bibliotekos palėpę ar kokį rūsį. Oras atšalo , parke palapinės nebėra ir mūsų lankytojams nepatogu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.