Blusturgis bus

Rikiuojam, rūšiuojam ir vėl iš naujo matuojam su besisukančiu metų ratu lentynose dulkančius puodelius ir lėkštutes, knygas, vaikų žaislus, spintose gulinčius drabužius – daiktus, kurie pasiruošę surasti naujus namus.

Jau 3-čius metus Anykščių vasaros blusturgis džiugina puikia proga visus rikiuotojus, rūšiuojus ir kitus kaupikus nereikalingus daiktus perleisti naujam šeimininkui, atsinaujinti, pabendrauti ir pasidžiaugti bendryste.

Blusturgis vyks rugpjūčio 2 d. (sekmadienį) nuo 10 val., Vyskupo skvere.

Dalyviai registruojami el.paštu: anyksciublusturgis@gmail.com arba telefonu 8 625 10801

Nepamiršk paskatinti savo artimo ir jo pasiimti į Vasaros blusturgį!    

Irma Smalskienė, Anykščių naujų vėjų bendruomenės pirmininkė

14 komentarų

 1. ar pasaulyje blusturgiuose imami pinigai , ar keiciamasi nereikalingais daiktai

  • Visaip yra. Pvz., tu turi nereikalingą puodą, o aš suknelę. Jei man reikia tavo puodo, o tau mano suknelės, tai viskas ok., apsikeičiam. Jei tau mano suknelės nereikia, o man tavo puodo reikia – aš jį perku.

 2. jau su maskom raiks atait?

 3. Dar vienas potencialus židinys neikit žmonės būkim sąmoningi

 4. „garsiuosius“ daržus išsiravėkite parke

 5. moralinis veidas

  ir yra projekto esme

 6. Dar maža visokių rizų ir kitokio chlamo Anykščių turguje. Dar prie bibliotekos, prie Baranausko paminklo suneškim visokius niekalus. Dar mažai koronovirusas plinta Lietuvoj, tai organizuokim visokius blusturgius.

  • kodėl gi netinka? Rinkimai artėja, bus proga susitikti su agitatoriais ir dar kai kuo? O kad, tokią vietą suteikia- tai čia jau savivaldybės strategų atsidvimas iki blusų kultūros lygio reprezentacinėje miesto dalyje. Kažkodėl ne prie projektinio daržo, kur ir erdvės apstu. Ten ir kitiems, nenorintiems pro blusas praeiti į kultūros įstaigą nebūtu sudaryta nepatogumų.
   Na bet kai blusų kratymas tampa kultūros renginiu tai ką čia profesionalus, siekiančius net UNESCO kultūros miesto statuso pripažinimo.

 7. aplamai nera tai smegenu pas kai ka

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.