Biudžete – pusantro milijono eurų

Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdžio pabaigoje apie atliktus darbus kalbėjo Administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė.

Jos teigimu, rajono biudžete yra pusantro milijono eurų, biudžeto surinkimo planas vykdomas 87 proc. „Ar reikia imti trumpalaikę paskolą, dabar pasakyti negaliu“, – kalbėjo L.Kuliešaitė tarybos nariams. Ji teigė, kad rėmėsi spalio mėnesio duomenimis, tuo tarpu mokestis už žemę, kuris turėtų papildyti rajono biudžetą, „sukrenta“ lapkričio mėnesį.

Linas BITVINSKAS

9 komentarai

 1. reikia pastebėti, kad administracija dar neįvedė savo darbe ekstriamalios situacijos rėžimo 🙂 . T.y. lapkričio mėn. paskutinę savaitę direktorė neturi duomenų iš finasų skyriaus bent jau už lapkričio viduryje esamą finansinę padėtį. Tai darytina prieaida, kad neketinama priiminėti jokių vidinių veiksmų, kad išsiversti be skolinimosi. Jeigu aš klystu, tai atsiprašau visų rajono valdžios galvų ir jiems diktuojančių politikų.

  • buchalterė :)

   Ekonomiste tu ekonomiste. Pirma rašyt išmok taisyklingai.

   • Oficialiems raštams yra kalbos redaktorės pareigybė.
    P.s. jeigu profesionalai, žurnalistai išleidžia tekstus su klaidomis, tai finansų valdymo specialistei atleistina.

   • buchalterei :)

    Pavyduliaujate ekonomistei, kad išmoko už tamstą geriau rašyti ir nemandagi esate, tujinate komentuojančią, o ji kiaulių su tamsta neganė.

  • Daug ko nemoka ar nenori ši valdžia

   • Kas tau negerai, kad sąskaitoje 1,5 limono, kad visi darbai vyksta ir niekam neskolingi, kad gauna milijonus papildomų finansavimų beplanuotiems projektams ir laiku padaro darbus, kad gyventojai nesumoka dėl krizės planuoto GPM, bet rajonas nesiskolina įsipareigojimams vykdyti, kai padarė jau didžioji dalis Lietuvos savivaldybių, yoač pramoninių, hau nuo vasaros pabaigos. Baig tendencingai meluoti ir varyti negatyvą, kurio nėra. Apgailėtinas tipas esi, šiukšlė gyvenime.
    Tikrai gerai dirva savivalda, kiek dar šiemet papildomų darbų dėl karantinų ir ekstremalios situacijos atsirado.

 2. Su kiekviena diena vis gražyn ir gražyn

  Imsiu kada ir pasipiršiu !

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.