„Bitelės Ūkis“ – medus, arbatos, žvakės

Trys jaunos moterys iš vietinių žaliavų gamina tai, kas iškeliauja ir į užsienį.

Menų Inkubatoriuje įsikūręs „Bitelės Ūkis“, tai jaunų anykštėnių moterų kolektyvas, kuriantis ir pateikiantis geriausia kas auga ar sunešama Anykščių krašte. Medus, žolelių arbatos, vaško žvakės, dekorai, dovanėlės su Anykščių ir Lietuvos simboliais, bei palinkėjimais. Produkcija, kurią gamina Dovilė Pravilionienė, Indrė Tukačiauskienė ir Ugnė Morkūnienė populiari ne tik Lietuvoje, bet ir plačiame pasaulyje.

„Bitelės Ūkis“ veda ir edukacines programas. Šį šeštadienį Menų Inkubatoriuje bus mokoma pasigaminti žvakes iš natūralaus vaško korio.

Kazys Morkūnas

12 komentarų

 1. Vaško korį pačios pagaminsit ar >Austėjos> parduotuvėj nupirksit ir susuksit? Ot ir bus pagaminta žvakė. Cha cha cha.

 2. Mano nuomone žvakes gamina vienas žymus vyriškis ir matomai globoja šias moteris, kurios realizuoja tai per savivaldybės įstaigą, kurioje ir reziduoja šios mielos moterys.

 3. ĮDOMU JUOZAI, iš kur tiek negatyvo? Jei jaunos moterys užsiima veikla kurią pripažįsta visas pasaulis tuoj kažkam kurmiai surausia iš pavydo smegenis dar kartą įrodydami,kad savam „Kaime“ pranašu nebūsi -:)

  • Tamsta kažką ne taip supratote. Mano nuomone, jeigu moteris globoja vyras, tai gerai, o jeigu apsukrios moterys geba ne tik kurti, bet ir savivaldybės įstaigų resursais pasinaudoti, tai visiems tik gerai, o kas gi čia neįprasto ?

 4. Labai gražios moterys ir labai džiugu, kad jos savo gražiais darbais garsina Anykščius, daro šį miestą patrauklesniu, demonstruoja labai gerą pavyzdį, kaip galime būti tikri savo krašto šeimininkai. Puikus šių jaunų moterų sugebėjimas modernų mąstymą sujungti su tradicija ir darniai naudojant ekologiškus, vietinius gamtos išteklius patenkinti šiuolaikinio žmogaus poreikius. Bitelės ūkiui linkiu didžiulės sėkmės.

 5. Nuoširdžiai norisi pasidžiaugti, bet

  Bėda ta, kad straipsnio autorius ir viena iš jaunų kūrėjų, turi ryšį su prieštaringos reputacijos rinkimų komitetu.

 6. Labai gerai,kad gamina ir dar geriau,kad sugeba parduoti užsienyje,tad nepavidėkime,o palinkėkime sėkmės.

 7. Tik sėkmės ir gerai būtų, kad jos pačios net neskaitytų komentarų ir dirbtų su kuo dideliausiu užsidegimu ir kūrybingumu, nepristigdamos idėjų

 8. Grazios merginos☺

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.