BioTornado – itin našus biologinis nuotekų valymo įrenginys

Gyvenimas sodyboje ar užmiestyje yra ypač palankiai vertinamas dėl daugybės privalumų: tyresnio oro, mažesnio triukšmo, vaizdingo gamtos prieglobsčio ir t.t. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad būtent sodybų bei užmiesčio gyventojai susiduria ir su įvairiais iššūkiais ir bene vienas dažniausių yra nuotekų tvarkymas. Paprastai sodybų bei užmiesčio gyventojai neturi galimybės prijungti savo namų ūkių prie centrinės nuotekų tvarkymo sistemos, tad sprendimų tenka ieškoti savarankiškai. Ir dėl daugybės priežasčių, vienu taikliausių sprendimų tampa biologinis nuotekų valymo įrenginys BioTornado.

Viena svarbiausių priežasčių rinktis BioTornado yra ta, kad tai – itin našus nuotekų valymo įrenginys. 2020 metais Lietuvoje sukurtas, CE ženklinimu pažymėtas įrenginys, vandenį išvalo net iki 98 proc. (tai yra daugiau nei reikalauja Nuotekų tvarkymo reglamentas). Taigi, tai reiškia, kad pasirinkę BioTornado jūs ne tik užtikrinsite kokybišką nuotekų valymą ir nenusižengsite įstatymams, bet ir galėsite šį vandenį skirtą antriniam panaudojimui, pavyzdžiui, laistyti veją ar plauti transporto priemones. Taigi, BioTornado ne tik užtikrina atsakingą ir saugų nuotekų tvarkymą, bet ir taupo jūsų pinigus.

Netrūksta ir kitų priežasčių, kodėl pirmenybę turėtų būti teikiama būtent šiam įrenginiui. Jis sukurtas taip, kaip puikiai funkcionuotų bet kuriuo metų laiku ir esant bet kokioms oro sąlygoms,  be to, jo priežiūra yra ypač paprasta bei nereikalaujanti daug laiko, todėl tai – ypač puikus pasirinkimas tiems gyventojams, kurie daug laiko praleidžia ne sodyboje. Įrenginys veikia ypač tyliai, todėl jį montuoti galima, kad ir prie pat gyvenamojo pastato – tikrai nebus sutrikdytas jūsų poilsis. Neskleidžia ir nepageidaujamų kvapų, todėl nei jūs, nei aplink esančių sodybų gyventojai, nepatirsite diskomforto. Atsižvelgiant į tai, kad įrenginys neužima daug vietos, tikrai nebus sudėtinga nuspręsti, kur jį montuoti. Baigus montavimo darbus, bus galima apsodinti pasirinktais augalais ir užtikrinti ypač estetišką vaizdą. Įrenginys pagamintas iš ypač aukštos kokybės žaliavų, todėl užtikrinamas ilgas tarnavimo laikas.

BioTornado – išmintinga investicija visiems, kuriuos domina atsakingus, kokybiškas ir našus nuotekų tvarkymas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.