Bičionių kaimas išgelbėjo Karvelienės katinuką

Nuo penktadienio  didelėje liepoje sėdėjęs katinėlis pagaliau išgelbėtas. Kaimo gyventojai visas šias dienas ieškojo pagalbos. Paskambinę bendruoju pagalbos telefonu 112 ir paprašę padėti išgirdo atsakymą, kad „kaip katinas įlipo, taip ir išlips“.

„Nykščiai“ atliko savo tyrimą. Telefonu susisiekė su Anykščių priešgaisrinės tarnybos vyriausiąja specialiste Daina Bradauskienė ir teiravosi, ar jai žinoma vargšo katinėlio istorija.

„Žinau, mums pranešė, kad katinas sėdi aukštai medyje. Buvo ieškoma aukštalipių, nes mes norėjome kaip būtų pigiau. Negalime varyti brangios technikos, kol nežinome, ar pavyks privažiuoti, ar galėsime iškelti. Deja, tarnybos ne visada gali padėti. Mums dabar su pajudėjimu iš vietos yra problema, nes mus kuruoja Bendrasis pagalbos centras. Kaip bebūtų gaila, bet kada sugalvoję negalime važiuoti, nes viskas labai brangiai kainuoja. Mes susisiekėme su savivaldybės vyriausiuoju specialistu Linu Šulskumi, sakė, kad pabandys pagelbėti“, – kalbėjo D. Bradauskienė.

Savivaldybės Bendrojo ir ūkio skyriaus vyriausiais specialistas Linas Šulskus taip pat patikino, kad problemą žino. „Bandžiau tartis su komunalininkais, bet jų bokštelis per žemas. Vienas vyras iš Krašto apsaugos savanorių kartais tokiais atvejais padeda. Aš jį susiradau, bet šiuo metu neturėjo batų, kuriais galėtų lipti. Kol ieškojome batų, man paskambino, kad žmonės patys  susirado aukštalipį ir katinėlį iškėlė. Atvažiavo du jaunuoliai iš Utenos“, – pasakojo L. Šulskus.

Tad kiek reikėjo turėti užsispyrimo kaimo gyventojams, kai keturias dienas  teko ieškoti pagalbos. Nepadėjo jokios tarnybos, vieni neturėjo kopėčių, kitiems per brangu važiuoti, dar vienas kažkur batus praganė. Gerai, kad kaimyninio rajono aukštalipiai pagelbėjo.

NYKŠČIAI

11 Komentarai

 1. Robertas Krasnickas

  geda ir neitiketina skaityti tokius biurokratu issidirbinejimus.Ka mano pats meras?

 2. Robertas Krasnickas, tai reikejo b..lt paciam su liezuviu nukelt.

 3. Robertas Krasnickas to as

  gaisrineje yra internetas?

 4. Saunuoliai vyrai

 5. tai gal reikejo su amfibija bandyt nukelt:DDDuz tiek babkiu ji gal medziais laipo…

 6. arba katinas amfibijos issigando…

 7. Ar pastatė Karvelienė butelį?

 8. Dabar savivaldybe tures ka veikt. Gales uz 75 t. kopecias nupirkt arba batus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.