Beveik visi moka už orą

UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ suskaičiavus visus šiukšlintojus, aiškėja, jog tvarka labiausiai skausminga skaitlingoms jaunoms šeimoms, o ypač šeimynoms, kuriose auga globotiniai.  
Anykštėnai jau įsitikino, kad, pradėjus rūšiuoti ir perdirbimui skirtas atliekas renkant mėlynosiose dėžėse, penkių – vienam asmeniui mišrioms atliekoms per metus – smarkiai per daug. Šešių asmenų namų ūkiui teoriškai komunalininkai privalo išvežti 30 konteinerių, tačiau išveža viso labo 24-is, nes atvažiuoja tik kas dvi savaites. Jei trumpai drūtai, tai per metus net šešių konteinerių, pilnų oro, niekas neveža, tik apmokestina.
„Komunalinio ūkio“ atsakingoji darbuotoja teigė, jog tokia tvarka galioja visiems, net ir Jokūbavos kaime įsikūrusiai Simonos ir Nerijaus Tubių šeimynai, kurioje auga 14 globotinių ir kurią praėjusį pavasarį aplankė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.  
„Anykštėnai turi spausti Tarybos narius. Tik rajono išrinktieji gali pakeisti galiojančią tvarką. Mes tik vykdome jų sprendimus“, – situaciją pakomentavo Atliekų padalinio vadovas Antanas Katliorius.
Priminsime, jog būtent kai kurie Tarybos nariai į ją ir pateko eskaluodami šiukšlių surinkimo tvarkos trūkumus ir dideles kainas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.