Beveik neprieštaravo ligoninės skyrių sujungimui

Šiandien Anykščių rajono savivaldybės taryba balsų dauguma nusprendė panaikinti Akušerijos ir ginekologijos skyrių, o Chirurgijos ir Traumatologijos sujungti į vieną.

Politikai nutarė, jog nuo buvusio mero Alvydo Gervinsko laikų savivaldybės lėšomis dotuojamas Akušerijos ir ginekologijos skyrius nebereikalingas, nes Anykščiuose gimdo vis mažiau moterų. Tada, kai nuo 2007-ųjų savivaldybė finansuodavo paslaugos teikimą, buvo tikimąsi, kad miesto ligoninė taps patrauklia gimdyvėms iš kitų rajonu. Deja, taip neatsitiko.

Ligoninės reorganizacija turėtų būti įgyvendinta iki birželio 1 d.

10 komentarų

 1. jai norejot kad butu skyrius reikejo kad gydytoja dirbtu tokia kaip ukmergeja ,o dabar baisu su ja net susitikt,o jai dar gimdyt, amen

 2. tai kur moterys bus guldomos kai reiks gydymo???

 3. Priimkit jaunų ginekologių gimdys visos, o dabar atvažiuoji pamatai už senelius senesnę ji išsigąsta ir iškart siunčia į Panevėžį,taip ir sunaikino skyrių.

 4. Ginekologijos skyriaus niekas nesiruošia uždaryti. Nebus tik akušerinio skyriaus .

 5. Labai puikus gydytojai ir med.personalas pagimdžiau trys vaikus ir kokia priežiūra puiki rūpinasi sveikata

 6. ir ligonine s pastata mazinkit ,malkit kam sildyti tuscias patalpas,nors jiems dzin ,ne jie moka turbut

 7. To ir reikejo laukti

  Gimdžiau šiemet Anykščių ligoninei. Nei vienos gimdyves nebuvo priimtos, kol gulėjau. I skyrių guldė tik moteris su ligomis operuot.
  Kai paskui teko išgirsti iš šeimos gydytojos, kad retai gydytojos priimdavo gymdyti. Joms lengviau budavo siųsti į Panevėžį.

 8. Pagimdziau tris vaikus anyksciuose buvau priziureta labai gerai,dirba puikios akuseres ,gera gyditoja N,Januskiene .dabar vel laukiuosi ir tikrai gimdysiu cia.

 9. Tai ku cia po vienu gimdai! Ar negali vyras per kalkę ir išeitų mažiausiai po du?

 10. Gimdžiau 2 vaikus Anykščiuose. Esu dėkinga gyd. N. Januškienei už puikią priežiūrą (be jokių atlygių, jei kam įdomu). Labai gaila, kad uždarytas skyrius. Kodėl mamos iš gretimų rajonų nevažiavo gimdyti į puikų renovuotą skyrių, kuriame dirba nepervargęs, nenervingas personalas, nesijauti kaip konvejeryje (lyginu su Vilniaus Antakalnio ligonine), nelabai galiu suprasti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.