Betvarkė tęsiasi

32-eji metai vadovavimo Anykščių miškų urėdijai: nuolatiniai baliai, kartais muštynės ir poilsinės kelionės po tolimuosius kraštus. Tačiau panašu, jog su tuo ilgametis Sigitas Kinderis nesusijęs niekaip…
Anykštėnų eigulių internetinėje svetainėje atspindėtos ir urėdo nuotaikos. Jis, atrodo, prieš tai, jog būtų panaikinta Anykščių miškų urėdija, tačiau ir nelinkęs priešintis labai smarkiai Prezidentei Daliai Grybauskaitei, kuri palaiko „valstiečių“ reformą – sujungti miškininkus į vieną organizacinį vienetą. Þodžiu, laikosi pozicijos, kaip ir daugelis iš 42-jų šalies vyriausiųjų urėdų – nori pratęsti savo ilgametę karjerą analogiškose pareigose, kaip iki šiol. D. Grybauskaitės komanda į S. Kinderį jau atkreipė dėmesį maždaug prieš pusmetį.  
Šalies žiniasklaida praneša apie dar vieną Sigito vadybinį sprendimą – suvienyti kolektyvą ne tik kalėdiniais baliais, bet ir ištaigingomis atostogomis Italijoje. Urėdijos darbuotojai už 6 200  valdiškų eurų  grožėjosi Gardo, Lugano, Komo ežerų panoramomis.
Kelionėje pats nedalyvavęs urėdas S. Kinderis žiniasklaidai teigė, jog tai nebuvo pirmoji ar kokia nors išskirtinė kelionė, organizuota „atostogų sąskaita“.
Ir taip dešimtmečiais – kalėdiniai vakarėliai, smagios atostogos…
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.