Berlyne ieškos naujų rinkų

Anykščių menų inkubatoriaus (AMI) komanda išvyko į Berlyne vyksiančią mugę, kur ieškos naujų rinkų inkubatoriaus rezidentų darbams.

Berlyno mugėje anykštėnai pristatys medžio, keramikos ir stiklo gaminius. Kaip “Nykščiams” sakė Anykščių menų inkubatoriaus  verslo konsultantė Kamilė Bitvinskaitė, tai pirmas bandymas išeiti į platesnius vandenius. Šią galimybę anykštėnams suteikė Kultūros taryba.

Du AMI darbuotojai į Berlyną išvyko antradienį, dar du prisijungs ketvirtadienį. Tikimasi ne tik parduoti nusivežtus gaminius, bet ir užmegzti naudingų ryšių.  Nuotraukoje – Berlyno mugėje anykštėnai savo gaminius pristatys šiame stende.

NYKŠČIAI

 

3 Komentarai

  1. Puiku 🙂

  2. Mes radome savo rinką Vokietijoje ir Belgijoje. Ten siunčiame savo gaminamas lovas. O žmonės vertina mūsų kokybę ir perka jas jau ne vienerius metus. krovinių pervežimas i belgija nėra pigus, jei nežinai geros įmonės kuri gali pigiai ir greitai trasnportuoti tavo gaminius. Žmonės pasitiki mumis, o mes pasitikime šia įmone, nes problemų jokių su jais dar neturėjome ir tikimės toliau sėkmingai bendradarbiauti

  3. Mes irgi savo rinką ten sėkmingai radome, užtikrinome sklandų krovinių pervžimą, net ir šiuo metu prekyba vyksta labai sklandžiai https://www.siramis.lt/lt/paslaugos/tarptautiniai-pervezimai/is-vokietijos-i-vokietija

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.