Bendrabutyje ieškojo gaisro

Rugsėjo 3 dieną, kiek po 20-tos valandos, ugniagesiai skubėjo į Anykščių centrą.

Du ugniagesių ekipažai, užtverdami pravažiavimą, sustojo prie liūdnai pagarsėjusio M.Valančiaus gatvėje stovinčio daugiabučio, pažymėto 4 numeriu.  Pareigūnai išvyniojo ir į bendrabučio vidų nutempė žarnas, nusinešė įrankius durims laužti. Atvyko ir medikų ekipažas.

Paklausti, kas vyksta, pareigūnai sakė negalintys teikti informacijos, bet panašu, kad nieko rimto nebuvo, nes net ir iš bendrabučio išėję žmonės tvirtino, kad dūmų kvapo namo viduje nesijautė, tik spėjo, kad ugniagesius galėjo iškviesti šio namo trečio ar ketvirto aukštų gyventojai. „Ne pirmą kartą čia važiuoja“, – mostelėjo ranka vienas vyriškis, duodamas suprasti, kad problemos dažnai kyla dėl to, kad daugiabučio gyventojai nesilaiko blaivybės sąjūdžio M. Valančiaus, kurio gatvėje ir stovi namas, priesakų…

Ugniagesiai dar apėjo daugiabutį iš kitos pusės, susirinko įrangą ir išvažiavo. Matyt, iki kito iškvietimo į šį namą.

NYKŠČIAI

 

5 komentarai

  1. Nugriaut šitą centre esantį bomžyną. Gėda Anykščiams daro.

  2. O kur žmonės gyvens, kokie jie bebūtų, gal jus priimsit pas save?

  3. Kodėl namą vadinat bomžynu? Ten gyvena daug tvarkingų ir ramių žmonių, tik jie labai neturtingi. Geriau policija ten dažniau užsuktų. Baigtusi cirkai.

  4. Anykštėnė

    O kodėl jie neturtingi,kad nenori dirbti,tik iš pašalpų gyventi.Jų nuomonė tokia, kad jeigu dirbsi,nekompensuos komunalinių mokesčių ir tada neapsimoka ieškoti jokio darbo,geriau badziotis pačiam centre ir nieko neveikti.Kai pasižiūri, kiek tokie pašalpiniai privalėtų darbų padaryti,tai visi Anykščių pakraščiai blizgėtų.Kai dirbi visą gyvenimą ir gauni pensijos ,tik 100 eurų daugiau už pašalpinius,tai negali tverti pykčiu.Tad ,va tokia ta teisybė…..

  5. Dainora užpile,daugediene moterytei🥺 ar ji masto ka daro,juk yra narmoliu tvarkingu žmoniu gyvenančiu,beto maži vaikai ir gyvena….manau ja reik tvarkyti policijai, perduoti kad apsiramintu.kita karta nezinai kas gali glušei užeiti….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.