Beldė į beveik 3000 durų

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatė Greta Kildišienė tvirtina, jog kartu su partijos pirmininku Ramūnu Karbauskiu aplankė daugelį anykštėnų ir su jais pasikalbėjo akis į akį. Būtent dėl šios priežasties moteris nusprendė nedalyvauti akistatose su kitais Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardos kandidatais ir išvyko atostogų.
Telefonu kalbinta G. Kildišienė patikino, jog yra ne Lietuvoje, o tokioje vietoje, kur ryšys gali bet kada nutrūkti. Paklausta, kodėl vengia pasirodyti anykštėnams, politikė įsižeidė.
“Aš ir praėjusį savaitgalį buvau Anykščių miesto šventėje, o kartu su vietos politikais ir partijos pirmininku Ramūnu Karbauskiu vasarą kraštą apėjome pėsčiomis. Savo namų duris mums atvėrė beveik tūkstantis gyventojų. Būtent jiems ir pristačiau savo viziją. Kalbėdavomės apie tai, kad Anykščiai labai apleistas kraštas. Èia iki dabartinės kadencijos valdančiųjų labai trūko šeimininkiško požiūrio. Pažiūrėkit, Panevėžio ir Anykščių rajonų kaimus skiria vos keli kilometrai, o kitokie jie kaip diena ir naktis. Anykštėnai nebeturi mokyklų, ambulatorijų ir t.t., o panevėžiečiai visa tai išsaugojo”, – savo ir kitų politikų pasiekimais Panevėžyje dalinosi G. Kildišienė.
Paklausta, kaip gi jiems tai pavyko, Seimo mandato siekianti moteris atsakė, jog paprasčiausiai jie nesilaikė Vyriausybės nurodymų.
“Juk žmogui viso to reikia. Ir nesvarbu, kad kaimai ir miesteliai ištuštėjo. Juk negali gyvenvietė likti be felčerio ir panašiai kaip yra Anykščių krašte. Anykštėnai labai šilti žmonės, daug maloniau bendrauja nei didmiesčių gyventojai. Būčiau labai laiminga juos atstovaudama. Nors man truputį virš 30, tačiau esu labai jaunatviška, energinga. Trejus metus užsiėmiau savonoryste Naisių vasaros projektuose ir panašiai. Tačiau kaip žmonės nuspręs, taip ir bus”, – kuklinosi valstietė.
G. Kildišienė  partijos sąraše tarp kandidatų į Seimą įrašyta 25-toje vietoje.
Tai kad reklaminiuose turuose po Anykščių rajoną kandidatę lydėdavo R. Karbauskis, patvirtino ji pati ir net kelių seniūnijų vadovai. Pastovi partijos pirmininko palyda –  gana retas reiškinys šalies rinkimų praktikoje.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.