„Bėk bėk, žirgeli“ šventės dalyviai vairavo blaivūs

Šventės dalyvius papiktino policininkai, kurie tikrino išvykstančiųjų iš šventės blaivumą. Atsiųstoje policijos suvestinėje birželio 1 dieną nurodoma, kad sulaikytas tik vienas neblaivus vairuotojas.
Kaip praneša policija, birželio 1 dieną, apie 18.50 val.,  Debeikių miestelyje sustabdyto keturračio “Yamaha max air”, (nustatyta tvarka neįregistruotas) vairuotojui (gimęs 1967 m., gyvenantis Debeikių seniūnijos  Sindrių kaime), nustatytas vidutinis 1,64 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
NYKŠČIAI

3 Komentarai

  1. Ko sirstas, juk policininkai tik dirba savo darba, o ne siaip sau sustabdo. Vakar MSV policija dare reida, : tikrino blaivuma. As uz tokius reidus. Galetu zymiai dazniau tokius reidus daryt. Ir galetu zymiai dazniau aplankyti Slavenus, ypac senuosius, nes ten beveik kiekviena vakara keturratis “kriokia”.

  2. a, tai kuriuos čia tikrina? ar vadeliotojus ar žirgus? Man Bronius sakė, kad žirgams prieš varžybas po 0,5 litro sugirdo skaidrios, kad nesinervuotų taip lenktyniaudami ir infarkto negautų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.