„Bėk bėk, žirgeli!“ – nieko naujo, nieko prasto (fotoreportažas)

 

Pirmąjį birželio šeštadienį Niūronių kaime tradicinės kultūros ir žirgų sporto gerbėjus suburia šventė „Bėk bėk, žirgeli!“. Šventė šiemet galėjo pasigirti neblogu oru ir renginių gausa.

„Bėk bėk, žirgeli!“ programoje šiemet buvo galima priskaičiuoti per dvi dešimtis renginių, kurie vyko Arklio muziejaus teritorijoje. Pradedant muge, baigiant arklių varžybomis. Žiūrint subjektyviai, bent man šiemet pritrūko kažko, kas šventę padarytų švente ir „surištų“ tuos renginius į vieną. Ryškių naujovių šiemet nėra, bet tradiciškai šventė išlaiko gana aukštą lygį, o dalyvavusių nuotaika puiki – pažiūrėkite fotoreportaže.

Linas BITVINSKAS

11 Komentarai

  1. Labai patiko , gal panasias sventes Niuronyse butu galima rengti kiekviena sestadieni sugalvojant vis naujus pavadinimus pvz.- kalvi kalk ant priekalo ,maluninke malk su girnom , artojau ark su plugu ir t.t fantazijai nera ribu , muziejaus darbuotojai apie tai turetu pamastyt.

  2. Nepastebėjau Tubio sąrašo 50 numerio žvakių fakrikėlio produkcijos.

  3. Man tai vidutiniskai, muge pasirode skurdi, vien maistas

  4. viskas jau labai nusibode….. tas pats per tapati.

  5. Pritariu anykstenui tas pats per tą patį . Kiek galima… geriau nieko nebūtų.

  6. paskaičius programą atrodo,kad šokių šventė. Ar jau nebėra organizatorių,kad vis tas pats. Ateis mniesto šventė ir vėl šokiai. Manau,kad per žirgelio šventę turėtų buti kas susiję su žirgais,o ne išplėsti programą,kad laiką užimti. Užtektų kapelų dviejų skirtingose vietose ir tegul linksmina (aišku už pinigus) manau,kad nesėdi ir nežiūri prilipę šokių ar dar kažko, vaikšto žmonės išsibarstę. Tai tiek. Nebuvo didelės reklamos,o kai atvyksta kokia muzikos grupė tai skelbimai visuose kampuose ant stulpų kabo. Nenorėjau įžeisti ,bet realybė tokia.

  7. Grazi svente, patiko konkuro ir ristunu varzybos, geras oras, renginio komentatore graziai komentavo, viskas faina. Kokia nauja aikste konkurui, man labai patiko.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.