Be pakeitimų – Kęstutis Jacunskas kandidatuos

Lietuvos socialdemokratų partija paskelbė savo kandidatų būsimuose Seimo rinkimuose sąrašą, kurį paviešino svetainė lrytas.lt.
Socialdemokratai būsimiems rinkimams į Seimą, vyksiantiems spalio 11 dieną, paskirstė 51 vienmandatę apygardą. Patvirtinta, kad Deltuvos šiaurinėje apygardoje, į kurią įeina ir Anykščiai, kandidatuos Anykščių rajono tarybos narys, gydytojas Kęstutis Jacunskas, o štai gretimoje Utenoje į kovą stos pats socialdemokratų pirmininkas Gintautas Paluckas.
K. Jacunsko kandidatūrą  Anykščių socialdemokratai patvirtino 2019 metų spalio mėnesį visuotiniame susirinkime, kuris vyko partijos nario Arvydo Katuokos sodyboje „Sraigė“(LSDP skyriaus nuotraukoje). Dalyvavo Seimo frakcijos seniūno pavaduotojas, Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys Algirdas Sysas, Seimo frakcijos seniūnas, Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys Julius Sabatauskas. Buvo pasklidusios kalbos, kad nuo socialdemokratų labai veržėsi kandidatuoti partijai nepriklausanti moteris, kuri ir bus keliama nuo partijos, tačiau, matyt, tai buvo tik gandai, nes visuotiniame susirinkime kandidatu į Seimą buvo patvirtintas K. Jacunskas. Jo kandidatūrą vėliau patvirtino ir panevėžiečiai.

Kandidatus, kuriuos kels Deltuvos šiaurinėje apygardoje, dar prieš karantiną iškėlė visos didžiosios Lietuvos partijos. Iki rinkimų laiko dar yra, gali būti, kad atsiras ar ir nepriklausomų kandidatų.

NYKŠČIAI

24 komentarai

 1. malonu matyti

  Kaip arti Gižinskas prie KGB NeKAPITONO

 2. O kur gi D.Krikštaponis? Komunistė Lesnikauskienė pirmosiose gretose!!! Na super kolekcija … Šitiems pergalė negręsia.

  • Nuomonė iš patirties

   Nebeliko Algirdo Brazausko – nebeliko ir socialdemokratų. Dabartinius „bebrus“ visus asmeniškai pažįstu. Teko dirbti kartu vienoje komandoje. Butkevičius „damušė“ socdemų autoritetą visiškai. Arklys ne pagal vežimą buvo išrinktas. Nepatraukė. Na o Palucko chebra – tai tie patys „pupeikiniai-gižinskiniai-andriukaitiniai-olekiniai“… Irgi pažinojau, irgi teko kartu dirbti. Pakartoti nei už ką nesutikčiau!
   Nors aš pats nesu idealus, bet nesu ir nebūsiu šitų jūsų išsivirtų beskonių politikuojančių bulvių kompanijoje! Nes kiek tu pagedusią bulvę betarkuok, gerų cepelinų iš jos niekada neišsivirsi!

  • Svėdasų Jadzė

   Donato nematyti , graži A. Katuokos sodyba , pasirodo kur plaukė “VANDENŲ“ pinigėliai.

 3. FAKTAS KAIP BLYNAS

  “ Utenoje į kovą stos pats socialdemokratų pirmininkas Gintautas Paluckas.“ Na taip, per savivaldybių merų ir tarybų narių rinkimus nei šitas socdemų lyderis, nei jo vedamas sąrašas negavo Vilniaus miesto taryboje nei vienos vietos! Vilnius išmetė socdemus iš valdžios kaip muses iš barščių. Nei Anykščių rajone, nei Panevėžio rajone socdemai nėra populiarūs. Per 5 mandatus niekaip neperlipa… Neliko Brazausko – nelieka ir partijos…

 4. Per 2019 metų rinkimus Anykščių rajone Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai, kaip ir Lietuvos socialdemokratų partija, kaip ir Visuomeninis rinkimų komitetas „Kęstučio Tubio sąrašas „Anykščių krašto labui“ gavo vienodai: po 5 mandatus. Su šiuo faktu negalima nesiskaityti!

  • Jei K.Tubis laimės teismą Molėtuose, jei jam atkris visi kaltinimai, žmonės jį ir išrinks į Seimą. Kiti kandidatai silpni viščiukai. To nepasakyčiau tik apie Tomiliną.

 5. Eilės iš širdies

  Vėliavėlės plėvesuoja!
  Skamba lūpose daina!
  Lesnikauskienė su Sysu-
  Socdomkratams bus chana!

 6. Puikus kandidatas Kestutis Jacunskas. Būtinai balsuosim!

  • Po velnių!!!

   O ką jis išmano įstatymų kūrime? Kokia jo patirtis šioje srityje? Gal jis ir geras gydytojas, gal… Bet ne įstatimdavys.

 7. Daktarų trūksta o jie politika užsiimt nori ,jei norėjai Kęstai politikoj ,reikejo ne medicina ,bet politologijos mokslus griaužti .Dabar naudos prie lovio ieškot bandysi ? Buvai normalus ,bet matau ,kad nesiskiri nieko nuo kitu ,o gaila .Velniop Hipokrato priesaika ! Svarbiau babkes !

  • o tai kiek gi gali už ašaras sėdėti rajoninėje poliklinikoje. Nei mediko profesinio tobulinimosi nei direktoriaus kėdės neduoda. Va ten į Seimą pakliuvęs jau basas nevaikščiosi. Taigi balsuokite, negailėkite, kad polikliniką paliks.

 8. Kur buvęs , kur nebuvęs ir Jurkus.

 9. Kaip gaila geras gydytojas žmogiškumo turintis daug ne kaip kurios anyksčiu šeimos gydytojas galėtu pakelt algas gydytojam ir likti žnoniu labui

 10. Kęstuti,gal apsigalvok nes tikrai jokio šanso į seimą.

 11. Neišeik Kęstuti tu iš Anykščių ,neišleisim,nebalsuosim,tu reikalingas poliklinikoj.Esi daktaras ,o ne politikas ! Nors ten pinigėliai skirtingi o dar kancelerines,,paklausk Jovaišos ir Bauros .

 12. lietuvelej socialdemokratu nera ,tai tik melas ,jie konservatoriai tik tuo pasivadine ,jiems paprastas zmogus dzin ,nebetikiu jais ir patariu partiniais nepasitiketi30 metu ju mesle vartomes ir tik blogyn ir blogyn

 13. Pastebėjimas

  Vos tik TS-LKD ( konservai) su LSDP (socdemais) susidėjo ir į koaliciją susiėjo, tuoj Anykščių rajonas kracho kryptimi ir nugarmėjo… Juk abiejų partijų lyderiai – buvę komunistai. Susipenktakolonino abu, susičiulbėjo ir ant rajono skersą dėjo! A ne?

 14. Tubis komunistas. Jacunskas nėra komunistas. Yra skirtumas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.